Sprzedaj mieszkanie.
Szybciej i sprawniej.

Doradzimy Ci, jak skrócić czas sprzedaży i jak zmaksymalizować zyski z transakcji. Skorzystaj z darmowej konsultacji. Bez zobowiązań. Ceny transakcyjne w okolicy otrzymasz w ramach konsultacji.

Realna wycena

Szczegółowo analizujemy ceny transakcyjne oraz ofertowe, aby najlepiej wycenić Twoje mieszkanie w kontekście obecnej sytuacji na rynku i indywidualnej oceny.

Sprawny proces

Dbamy o to, aby Twoje mieszkanie było sprzedane za satysfakcjonującą Cię kwotę jak najszybciej, ale także zapewniamy przejrzystość całego procesu sprzedaży.

Tylko najlepsi agenci

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami na rynku po to, aby pomóc Ci z wyceną i sprzedażą mieszkania w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób.

Created with Sketch. Reprezentujemy tylko Ciebie

Nasi agenci nie pobierają prowizji od kupującego. Dzięki temu masz pewność, że reprezentują tylko Ciebie i dbają o Twój interes.

Sprzedaż w kilku prostych krokach

Sprzedaż mieszkania to zazwyczaj proces czasochłonny i stresujący, zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Opracowaliśmy proces, który pozwoli Ci skoncentrować się jedynie na realizacji Twoich planów – my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

01
Rozmowa z konsultantem
Konsultant sonarhome.pl skontaktuje się z Tobą, aby poznać Twoje oczekiwania, odpowiedzieć na Twoje pytania oraz umówić spotkanie z agentem nieruchomości.
02
Spotkanie z agentem
Agent przedstawi analizę wartości Twojego mieszkania (wykorzystując ostatnie transakcje w okolicy), przedstawi warunki współpracy oraz doradzi, jak najlepiej przeprowadzić cały proces sprzedaży.
03
Podpisanie umowy
Jeśli bedziesz zadowolony/zadowolona ze spotkania i zdecydujesz się na współpracę, agent przygotuje umowę współpracy do podpisania.
04
Przygotowanie ogłoszenia
Agent odpowiednio przygotuje mieszkanie do sprzedaży. Wykona profesjonalne zdjecia, opracuje plan i zadba o dodatkowe wyposażenie do sesji (tzw. home-staging).
05
Obsługa ogłoszenia
Ogłoszenie zostanie opublikowane na portalach i w mediach społecznościowych. Agent zadba o odpowiednia promocję oferty oraz o obsługę zainteresowanych (telefony, umawianie wizyt, prezentację mieszkania).
06
Finalizacja transakcji
Gdy znajdzie się nabywca, agent pomoże w negocjacjach oraz zadba o finalizację transakcji, zapewniając pomoc we wszelkich możliwych kwestiach formalnych (umowy prawne, notariusz, odbioru lokalu i związane z tym protokoły).

Twoja darmowa konsultacja już czeka

Umów się na spotkanie już teraz. Opowiemy Ci o tym jak pracujemy, oraz zaprezentujemy ceny transakcyjne podobnych mieszkań w okolicy.

Checkbox Radio House
Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana.
Do wykorzystania funkcjonalności serwisu, prosimy o skorzystanie z bardziej nowoczesnej przeglądarki, jak np. Chrome, Firefox, Safari lub MS Edge.