Web Data Analyst

SonarHome jest pierwszym w Polsce iBuyerem. iBuying to usługa szybkiej i bezpiecznej sprzedaży mieszkania bezpośrednio do firmy. iBuyer kupuje mieszkanie w oparciu o cenę rynkową, od razu wypłacając sprzedającemu gotówkę. Upraszcza i skraca to proces sprzedaży mieszkania, który może trwać tylko kilka dni, zamiast kilku miesięcy. Dołącz do zespołu najszybciej rozwijającej się firmy nieruchomościowej na rynku. Czekamy na Ciebie i Twoje wyjątkowe umiejętności, dzięki którym wspólnie osiągniemy sukces.

Zadania:

  • zarządzanie pozyskiwaniem i integracją danych przy wykorzystaniu Google Analytics, Google Tag Manager i innych podobnych rozwiązań
  • dbanie o spójność, wiarygodność i strukturę danych analitycznych
  • analiza danych efektywności/konwersyjności produktu online
  • wsparcie zespołu produktowego i marketingowego w analizie zachowań
  • użytkowników w całym cyklu ich życia
  • proponowanie i Implementacja dodatkowych narzędzi usprawniających analizę i
  • automatyzację interakcji z użytkownikami
  • wsparcie zespołu produktowego w przygotowywaniu i analizie AB testów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager i innych narzędzi analitycznych
  • bardzo dobre umiejętności analizy i interpretacji danych przy wykorzystaniu Google Spreadsheets, MS Excel lub innych narzędzi
  • doświadczenie w implementacji zdarzeń GA (lub inne podobne)
  • doświadczenie w implementacji narzędzi marketingowych i analitycznych
  • podstawowa znajomość HTML / CSS
  • umiejętność przedstawiania rozwiązań popartych danymi

Mile widziane:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu i analizie AB testów (Google Optimize, Optimizely)
  • znajomość SQL, R lub Python

Co oferujemy?

  • pracę w dynamicznym zespole z wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu produktów digitalowych (m.in. Allani, Brainly)
  • możliwość budowania innowacyjnego produktu na polskim rynku
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • nowoczesne biuro w samym sercu miasta

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma SonarHome S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prosta 20, 00-850 Warszawa. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę̨ w treści swojej aplikacji.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć́ zgodę̨, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja@sonarhome.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Checkbox Radio House

Poprzez zamknięcie niniejszego komunikatu lub korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SonarHome S.A. i Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich oczekiwań, zainteresowań i preferencji, także w innych serwisach. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana.
Do wykorzystania funkcjonalności serwisu, prosimy o skorzystanie z bardziej nowoczesnej przeglądarki, jak np. Chrome, Firefox, Safari lub MS Edge.