• SonarHome
  • Historie
  • Pana Piotra pozytywnie zaskoczyła wysokość oferty od SonarHome

Pana Piotra pozytywnie zaskoczyła wysokość oferty od SonarHome

Pan Piotr wraz z ojcem postanowili skorzystać z naszej oferty - sprzedali nam mieszkanie metodą iBuyingu. Jak do tego doszło?

Właścicielem mieszkania był ojciec pana Piotra, który jednak od kilkunastu lat mieszka w Szwecji. W związku z tym pełnomocnictwo zarządzania nieruchomością przekazał swojemu synowi. Pan Piotr mieszkał w M swojego ojca, jednak po pewnym czasie zdecydował się wyprowadzić poza Warszawę. To spowodowało chęć sprzedaży mieszkania.

Pierwsza wycena od SonarHome

Pan Piotr przeglądał oferty agencji nieruchomości, gdy otrzymał link do naszej strony, którą znalazł jego ojciec. Obydwaj panowie zainteresowali się ofertą SonarHome i postanowili zaoferować nam mieszkanie. Pierwsza wycena, którą otrzymali, okazała się dla nich atrakcyjna, w związku z czym zdecydowali się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Jak wspomina pan Piotr:

“Kiedy obaj dostaliśmy email z wyceną od SonarHome, bardzo pozytywnie się zaskoczyliśmy.”

Proces sprzedaży dostosowaliśmy do pana Piotra

Po otrzymaniu wstępnej wyceny, pan Piotr zaznaczył, że będzie potrzebował czasu na przeprowadzkę, co mu zapewniliśmy. Jak sam wspomina:

“Proces trwał dłużej z mojego powodu, ponieważ musiałem w międzyczasie zorganizować sobie mieszkanie, które wynajmuję. Jak tylko otrzymałem ofertę wstępną, zaznaczyłem, że potrzebuję tyle i tyle czasu. Spotkałem się ze zrozumieniem, co jest fajne.”

Kiedy ostateczna oferta została zaakceptowana przez sprzedających, uruchomiliśmy proces sprzedaży mieszkania. Jak wspomina to pan Piotr? 

“Załatwiliśmy to szybko i sprawnie. Nie miałem żadnych problemów, również podpisanie dokumentów przebiegło bezproblemowo. Mistrzostwem świata było to, że tak naprawdę po wyjściu od notariusza, po podpisaniu aktu notarialnego sprzedaży mieszkania, miałem już pieniądze na koncie.”

Pan Piotra przekonały opinie o SonarHome

Jak sam twierdzi:

“Zrobiłem na Wasz temat dosyć mocny research i wszystko się zgadzało - nie było żadnych zastrzeżeń w stosunku do Was. Natrafiłem za to na wiele pozytywnych opinii. I to, plus do tego cena, która mnie bardzo satysfakcjonowała, spowodowały, że sprzedałem Wam mieszkanie. Bałem się, że cena będzie zaniżona, ale nic takiego się nie stało.”

Myślisz o sprzedaży mieszkania?

Skorzystaj z naszej darmowej wyceniarki i dowiedz się, ile może być warte.

Wyceń nieruchomość

Zobacz też