Head of iBuying

Łukasz Strzelec

Polski
English
Łukasz Strzelec

Jestem absolwentem prawa i studiów MBA. Mam 18 lat doświadczenia zawodowego, z czego 12 lat pracowałem w firmach doradczych z tzw. BIG4. Prowadziłem doradztwo na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, zarządzałem multidyscyplinarnymi projektami, dużymi zespołami i budżetami. Pracowałem zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chodzi o branżę nieruchomości, mam doświadczenie praktyczne w obrocie nieruchomościami, najmie czy rynku PRS. W 2020 r. objąłem stanowisko Head of iBuying w SonarHome. Zarządzam całym procesem związanym z analizą, wyceną, nabyciem, przygotowaniem, marketingiem i późniejszą sprzedażą nieruchomości. Specjalizuję się w zakresie fuzji oraz przejęć na rynku nieruchomości. Moją mocną stroną są doskonałe umiejętności analityczne i ogromna kreatywność. W pracy nakręca mnie praca zespołowa i rozwijanie nowych projektów.

Opinie klientów o mnie

W ostatni piątek sprzedaliśmy mieszkanie firmie SonarHome. Procedury związane z wyceną, kompletowaniem dokumentacji, finalizacją umowy i przekazaniem mieszkania przebiegły płynnie i bezstresowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego działania pani Agaty Miastek, inicjującej rozmowy oraz pana Łukasza Strzelca, który doprowadził transakcję do skutecznego finału.
Wojciech i Teresa Maj
Sprzedaż mieszkania szybka, bezstresowa, przeprowadzona w pełni profesjonalnie ,z bardzo dużym zaangażowaniem pana Łukasza Strzelca w szybką finalizację transakcji Polecamy wszystkim taką formę sprzedaży i samą firmę. Dzięki !
Ryszard Krużel i Małgorzata Kraus
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów