Doradca ds. nieruchomości

Tomasz Pietras

Polski
English
Tomasz Pietras

Ukończyłem studia inżynierskie z technologii żywności na SGGW w Warszawie, obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich z zarządzania (specjalizacja marketing) na Społecznej Akademii Nauk. Swoją karierę zawodową rozpocząłem w branży gastronomicznej. Ostatecznie jednak związałem się z branżą nieruchomości. Do SonarHome dołączyłem w 2021 r. Moim zadaniem jest pozyskiwanie nieruchomości i ich aktywna sprzedaż. Za swoje mocne strony uważam dobrą logistykę pracy, punktualność, komunikatywność i odporność na stres.

Opinie klientów o mnie

Zlecenie sprzedaży mojego mieszkania firmie SonarHome to był strzał w 10-ę.Wspópraca z Panem Tomaszem Piętasem godna najwyższej oceny. Znajomość rynku, kultura osobista, zaangażowanie to cechuje Pana Tomasza. Panie Tomaszu dziękuję .
Jerzy
Pan Tomasz, który pośredniczył w mojej transakcji okazał się osobą , skuteczną, merytoryczną i zawsze chętną do pomocy. Transakcja zakupu mieszkania przebiegła dzięki temu bardzo profesjonalnie i bezproblemowo. Szczerze polecam.
Arkadiusz
Dzięki profesjonalnej wiedzy i umiejętności agenta Tomka Pietrasa sprzedałam mieszkanie dużo szybciej niż się spodziewałam. Pan Tomasz jest kontaktowy, bardzo pomógł przy załatwianiu dokumentów, do tego sympatyczny i uśmiechnięty. Bardzo doceniam jego pracę. Życzę każdemu takiego agenta. Dziękuję jeszcze raz Panie Tomaszu!
Joanna
Więcej opinii znajdziesz na profilu Google SonarHome
+100
Aktywnych ofert
+120
Pozytywnych opinii
+250
Obsłużonych klientów