DOMO NIERUCHOMOŚCI

Obrońców Wybrzeża 11/1, Gdańsk

5/5

About the agency

DOMO NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą przy ul. Obrońców Wybrzeża 11/1, 80-398, Gdańsk, pomorskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

40 Active listings
80Transactions
84Opinions

Reviews

  • Fabian Mikolajczyk
    5/5

    Pani Maja jest poprostu stworzona do tego co robi. Jestem Fabian mieszkam w Katowicach czyli ponad 500 km od Gdańska. Żona znalazła biuro Pani Maji i ustaliły szczegóły spotkania. Spotkanie w już nie w naszym mieszkaniu było bardzo konkretne i dopięte na ostatni guzik. Byłem w dużym szoku jak można sprzedać mieszkanie w ciągu 3 dni ale tak się stało. Biuro Pani Maji to 1000% gwarancji że nikt się nie zawiedzie, nawet mieszkając tyle kilometrów od mieszkania które chcemy sprzedać. Nie przedłużająć ocena 5 to mało dla tego biura moim zdaniem 11 na 10. Pani Maju dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam serdecznie za załatwienie sprawy.

  • Tadeusz Zabłocki
    5/5

    Polecam panią mają super profesjonalnie załatwiona sprzedaż napewno polecę znajomym

  • adam Wojnicki
    5/5

    Pełen profesjonalizm, wszystko odbyło się w założonym przeze mnie czasie, którego nie było zbyt dużo, szczerze polecam każdemu.

Agents DOMO NIERUCHOMOŚCI

Active Listings DOMO NIERUCHOMOŚCI

  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 11,748 / m²

    Ready to move in

    59.5 m²
    2 rooms
    1 floor
    2002
  • Przymorze Wielkie  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 14,396 / m²

    Olsztyńska 4

    PLN 619,000

    Need improvements

    43 m²
    2 rooms
    1 floor
    1972
  • Wzgórze Św. Maksymiliana  · Gdynia · Pomorskie

    PLN 14,089 / m²

    Ready to move in

    34 m²
    2 rooms
    1 floor
    1942
  • Gdańsk · Pomorskie

    PLN 14,875 / m²

    PLN 899,000

    High standard / Luxurious

    60.44 m²
    3 rooms
    1 floor
    2022
  • Młyniska  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 22,948 / m²

    Narzędziowców 1

    PLN 749,000

    Ready to move in

    32.64 m²
    1 room
    1 floor
    2022
  • Zaspa-Młyniec  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 15,452 / m²

    ulica pilotów 8

    PLN 479,000

    Ready to move in

    31 m²
    1 room
    8 floor
    1970
  • Letnica  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 16,538 / m²

    Sucha 37

    PLN 829,000

    High standard / Luxurious

    50.13 m²
    2 rooms
    9 floor
    2019
  • Karpacz  · Karpacz · Dolnośląskie

    PLN 14,467 / m²

    Nad Łomnicą 15

    PLN 445,000

    High standard / Luxurious

    30.76 m²
    2 rooms
    ground floor
    2021
  • Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 16,190 / m²

    Pomorska 90

    PLN 599,000

    For renovation

    37 m²
    2 rooms
    10 floor
    1970
  • Brzeźno  · Gdańsk · Pomorskie

    PLN 17,963 / m²

    Need improvements

    27 m²
    2 rooms

Recently sold properties 

    Siedlce  · Gdańsk · Pomorskie

    Szara 29

    PLN 480,000PLN 11,707 / m²13.05.2026
    41 m²
    2 rooms
    1 floor
    1905

    Aniołki  · Gdańsk · Pomorskie

    Romualda Traugutta 13

    PLN 462,000PLN 12,158 / m²12.05.2026
    38 m²
    2 rooms
    1 floor
    1950

    Przymorze Małe  · Gdańsk · Pomorskie

    Pucka 1B

    PLN 650,000PLN 12,037 / m²07.05.2026
    54 m²
    3 rooms
    3 floor
    1980

    Brzeźno  · Gdańsk · Pomorskie

    Dworska 24

    PLN 400,000PLN 14,815 / m²05.05.2026
    27 m²
    1 room
    4 floor
    1970

    Przymorze Małe  · Gdańsk · Pomorskie

    Chłopska 35

    PLN 470,000PLN 14,688 / m²05.05.2026
    32 m²
    1 room
    3 floor
    1985

    Przymorze Wielkie  · Gdańsk · Pomorskie

    Jagiellońska 10H

    PLN 475,000PLN 10,326 / m²22.02.2026
    46 m²
    2 rooms
    3 floor
    1970

Reviews 84

  • Fabian Mikolajczyk
    5/5

8 miesięcy temu
    Review from Google
  • Tadeusz Zabłocki
    5/5

9 miesięcy temu
  • adam Wojnicki
    5/5

11 miesięcy temu
    Review from Google
  • Katarzyna Bauer
    5/5

    Zdecydowanie polecamy współpracę z Panią Mają. Mieliśmy okazję spotkać się w trakcie sprzedaży dwóch mieszkań. Atmosfera była bardzo miła, pani Maja profesjonalnie i z dbałością o wszystkie szczegóły wykonywała swoją pracę. Cała procedura odbyła się bez stresu, w naprawdę przyjaznym klimacie. Dała się poznać jako świetny fachowiec bardzo zaangażowany w swojej pracy i zawsze dyspozycyjny. Jeszcze raz serdecznie polecamy i dziękujemy za wszystko.