Agency logo

Euforia Nieruchomości

Śnieżna 5, Łódź

Contact the agency
5/5

About the agency

Naszą misją jest zdejmowanie z barków klienta całego stresu i formalności związanych z obrotem nieruchomościami. Działamy sprawnie, etycznie i z pełnym zaangażowaniem, oszczędzając Twój cenny czas. Nasze biuro nieruchomości to zespół profesjonalistów, który łączy ekspercką znajomość lokalnego rynku z kompleksowym wsparciem prawnym i pełnym zaangażowaniem w realizację celów klienta Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo, transparentność oraz zysk naszych klientów. Nasz zespół tworzą licencjonowani pośrednicy, doradcy finansowi oraz eksperci rynku, którzy pasję do nieruchomości łączą z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko kojarzymy strony transakcji – przede wszystkim budujemy relacje oparte na zaufaniu i partnerskich zasadach. Co nas wyróżnia? • Kompleksowa obsługa: Przeprowadzamy klienta przez cały proces – od analizy potrzeb, przez weryfikację stanu prawnego, aż po przekazanie kluczy. • Skuteczny marketing: Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, takie jak profesjonalne sesje fotograficzne, home staging, wirtualne spacery oraz precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe. • Bezpieczeństwo prawne: Ściśle współpracujemy z kancelariami notarialnymi i radcami prawnymi, dbając o czystość i poprawność każdej umowy. • Doskonała znajomość rynku: Stale monitorujemy lokalne trendy i ceny, co pozwala nam precyzyjnie wyceniać nieruchomości i negocjować najlepsze warunki. Nasza misja

5 Active listings
7Transactions
24Opinions

Reviews

  • Michalina Łabik
    5/5

    Polecam współpracę z firmą Euforia, pełen profesjonalizm na każdym kroku, szeroka baza mieszkań oraz jasne warunki umowy.

  • Jack Stan
    5/5

    Polecam!!!

  • Antonina Walczak
    5/5

    Bardzo profesjonalne biuro, wszystkie informacje przekazywane w prosty sposób. Polecam

Agents Euforia Nieruchomości

Active Listings Euforia Nieruchomości

  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    PLN 8,622 / m²

    Gontyny 56

    PLN 319,000

    Ready to move in

    37 m²
    2 rooms
    4 floor
  • Górna  · Łódź · Łódzkie

    PLN 12,167 / m²

    Słowiańska 20

    PLN 219,000

    High standard / Luxurious

    18 m²
    1 room
    2 floor
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    PLN 7,616 / m²

    Łanowa 93

    PLN 198,000

    For renovation

    26 m²
    1 room
    3 floor
  • Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    PLN 7,885 / m²

    Aleksandrowska 151

    PLN 205,000

    For renovation

    26 m²
    1 room
    3 floor
  • Górna  · Łódź · Łódzkie

    PLN 8,646 / m²

    High standard / Luxurious

    48 m²
    3 rooms
    6 floor
    1980

Recently sold properties 

    Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    Ks. Stanisława Staszica 21

    PLN 290,000PLN 7,250 / m²19.05.2026
    40 m²
    1 room
    ground floor
    1969

    Górna  · Łódź · Łódzkie

    Piękna 41/43

    PLN 360,000PLN 7,500 / m²19.05.2026
    48 m²
    2 rooms
    9 floor
    1980

    Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    Aleksandrowska 18A

    PLN 198,000PLN 7,333 / m²09.02.2026
    27 m²
    1 room
    3 floor
    1974

    Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    Plantowa 19

    PLN 310,000PLN 8,289 / m²12.01.2026
    37.4 m²
    2 rooms
    3 floor
    1971

    Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    Julianowska 1

    PLN 410,000PLN 6,406 / m²19.10.2025
    64 m²
    4 rooms
    7 floor
    1977

    Bałuty  · Łódź · Łódzkie

    Klonowa 15

    PLN 380,000PLN 8,636 / m²22.05.2025
    44 m²
    2 rooms
    2 floor
    1980

Reviews 24

  • Michalina Łabik
    5/5

3 dni temu
    Review from Google
  • Jack Stan
    5/5

    Polecam!!!

    3 dni temu
    Review from Google
  • Antonina Walczak
    5/5

4 dni temu
    Review from Google
  • FireShooter
    5/5

    Profesjonalna obsługa i pomoc przy transakcji kupna mieszkania. Kupiłem 2 mieszkania przez firmę Euforia Nieruchomości i za każdym razem obsługa na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam.

    7 dni temu
    Review from Google
  • Krzysztof Wojtera
    5/5

    Korzystam kolejny raz z tej firmy i jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i rzetelność firmy, obecnie znajdują się na Piłsudskiego 5

    8 dni temu
    Review from Google

Euforia Nieruchomości

Śnieżna 5

92-103, Łódź

5.0
24 opinions
Contact the agency