Agency logo

EURO-CITY Marzena Zajkowska

Pomorska 32/u2, Wrocław

Contact the agency
5/5

About the agency

Witamy w naszej agencji Euro-City, gdzie tradycja spotyka się z dynamiką dolnośląskiego rynku. Od dwóch dekad z pasją i zaangażowaniem wspieramy klientów w realizacji ich marzeń o idealnym miejscu do życia lub inwestycji. Nasze 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować głęboką znajomość lokalnego rynku oraz wypracować skuteczne strategie zarówno w segmencie nieruchomości popularnych, jak i premium. Specjalizujemy się w obsłudze najbardziej wymagających klientów, poszukujących luksusowych rezydencji, unikalnych apartamentów czy prestiżowych przestrzeni inwestycyjnych, jak również oferujemy szeroki wachlarz sprawdzonych ofert dla tych, którzy szukają komfortowego mieszkania czy domu w przystępnej cenie. Zapewniamy kompleksowe doradztwo, profesjonalną obsługę i transparentny proces transakcji, zawsze stawiając na pierwszym miejscu indywidualne potrzeby i satysfakcję naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

36 Active listings
2Transactions
37Opinions

Reviews

  • Wojciech Turek
    5/5

    Z pełnym przekonaniem polecam firmę Euro City Nieruchomości Zajkowscy. Proces zakupu mieszkania przebiegł sprawnie, profesjonalnie i bez żadnych niepotrzebnych komplikacji. Od samego początku mogłem liczyć na fachowe doradztwo, rzetelne informacje oraz pełne zaangażowanie ze strony zespołu. Pan Maciej wykazał się dużą wiedzą, cierpliwością i indywidualnym podejściem do klienta, co znacznie ułatwiło podjęcie decyzji. Wszystkie formalności zostały jasno wyjaśnione i przeprowadzone w sposób przejrzysty. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i współpracy – zdecydowanie firma godna zaufania i polecenia.

  • Robert Szydlo
    5/5

    Bardzo polecam , obsługa na najwyższym poziomie, kontakt z Panem Maciejem błyskawiczny, wszystko załatwiane profesjonalnie, uprzejmie i na czas. Dziękuję!

  • Marek Janowski
    5/5

    Bardzo dobre biuro.Super obsługa. Polecam.

Agents EURO-CITY Marzena Zajkowska

Active Listings EURO-CITY Marzena Zajkowska

  • Gajowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 12,000 / m²

    ul. Wróbla 51

    PLN 596,400

    Need improvements

    49.7 m²
    3 rooms
    2 floor
    1920
  • Krzyki - Partynice  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 12,355 / m²

    ul. Sowia 2

    PLN 635,000

    Ready to move in

    51.4 m²
    2 rooms
    4 floor
    1986
  • Jagodno  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 14,610 / m²

    High standard / Luxurious

    56.06 m²
    3 rooms
    4 floor
    2022
  • Szczepin  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 14,069 / m²

    ul. Długa 16

    PLN 510,000

    Ready to move in

    36.25 m²
    1 room
    1 floor
    2010
  • Żerniki  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 11,822 / m²

    Ready to move in

    51.6 m²
    2 rooms
    2 floor
    2002
  • Muchobór Wielki  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 10,826 / m²

    ul. Mińska 27

    PLN 800,000

    High standard / Luxurious

    73.9 m²
    3 rooms
    4 floor
    1993
  • Nowy Dwór  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 12,217 / m²

    ul. Nowodworska 12

    PLN 615,000

    Ready to move in

    50.34 m²
    3 rooms
    1 floor
    1970
  • Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 18,697 / m²

    ul. Zielonego Dębu 1

    PLN 1,750,000

    Ready to move in

    93.6 m²
    4 rooms
    1 floor
    1939
  • Szczepin  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 11,997 / m²

    Need improvements

    59.6 m²
    2 rooms
    7 floor
    2001
  • Wojszyce  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 12,073 / m²

    ul. Granitowa 27

    PLN 1,490,000

    High standard / Luxurious

    123.42 m²
    5 rooms
    1 floor
    2018

Recently sold properties 

    Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Władysława Zarembowicza 20A

    PLN 355,000PLN 10,519 / m²04.05.2026
    33.75 m²
    1 room
    2 floor
    2020

    Nadodrze  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Księcia Witolda 37-41

    PLN 1,950,000PLN 24,375 / m²04.05.2026
    80 m²
    2 rooms
    6 floor
    2020

Reviews 37

  • Wojciech Turek
    5/5

14 dni temu
    Review from Google
  • Robert Szydlo
    5/5

17 dni temu
    Review from Google
  • Marek Janowski
    5/5

    Bardzo dobre biuro.Super obsługa. Polecam.

    19 dni temu
    Review from Google
  • Bożena Szczygieł
    5/5

    Bardzo dziękuję Panu Maciejowi za profesjonalną pomoc przy wynajmie mojego mieszkania. Dobrze zweryfikował najemcę, przygotował umowę i mnie zabezpieczył. Kontaktowa i sympatyczna osoba. Polecam

    około miesiąc temu
    Review from Google
  • Aleksandra Ptaszek
    5/5

    Polecam współpracę z biurem EuroCity. Wraz z pomocą pana Macieja udało mi się sprzedać mieszkanie w ekspresowym terminie i bez problemów!!! Świetna współpraca 😊