freedom nieruchomości Rzeszów

Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b/18L, Rzeszów

5/5

About the agency

freedom nieruchomości Rzeszów to agencja nieruchomości z siedzibą w Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b/18L, 35-311, Rzeszów, podkarpackie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

0 Active listings
34Transactions
38Opinions

Reviews

  • Super Paweł
    5/5

    Bardzo polecam Panią Edytę (Freedom). Profesjonalne podejście, świetna komunikacja i pełne zaangażowanie na każdym etapie. Transakcja przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo – wszystko jasno wyjaśnione. Godny zaufania specjalista.

  • Andrzej Sowiński
    5/5

    Bardzo kompetentny agent.Tak jak zapowiadała tak też i było .Sprawnie szybko i profesjonalnie.Dziękuję

  • Jolanta Sowinska
    5/5

    Pani Edyto. Dziękuję za współpracę przy sprzedaży mieszkania.Było sprawnie, merytoryczne.Jestem zadowolona ,była Pani dostępna w każdej chwili i pomocna .Polecam innym skorzystanie z usług.Nie spodziewałam się ,że tak szybko przebiegnie załatwienie i sprzedaż.Jeszcze raz dziękuję.

Agents freedom nieruchomości Rzeszów

Recently sold properties 

    Baranówka  · Rzeszów · Podkarpackie

    kpt. Edwarda Brydaka 3

    PLN 498,000PLN 8,441 / m²15.04.2026
    59 m²
    3 rooms
    ground floor
    1978

    Frysztak  · Frysztak · Podkarpackie

    Sportowa 8

    PLN 480,000PLN 2,330 / m²01.04.2026
    206 m²
    1600 m2
    7 rooms
    1976

    Śródmieście  · Rzeszów · Podkarpackie

    Jana III Sobieskiego 9

    PLN 360,000PLN 7,500 / m²20.03.2026
    48 m²
    2 rooms
    1 floor
    1957

    Pułaskiego  · Rzeszów · Podkarpackie

    Kazimierza Pułaskiego 9A

    PLN 595,000PLN 8,894 / m²19.11.2025
    66.9 m²
    4 rooms
    6 floor
    1997

    Śródmieście  · Rzeszów · Podkarpackie

    Józefa Piłsudskiego 1

    PLN 510,000PLN 8,947 / m²24.10.2025
    57 m²
    3 rooms
    2 floor
    1965

    Dąbrowskiego  · Rzeszów · Podkarpackie

    Bohaterów Westerplatte 3

    PLN 322,000PLN 9,908 / m²02.10.2025
    32.5 m²
    1 room
    ground floor
    1946

Reviews 38

  • Super Paweł
    5/5

17 dni temu
    Review from Google
  • Andrzej Sowiński
    5/5

około 2 miesiące temu
  • Jolanta Sowinska
    5/5

około 2 miesiące temu
    Review from Google
  • Jarek Telejko
    5/5

    Bardzo polecam Panią Edytę Karwowską z Freedom Nieruchomości. Dzięki profesjonalnemu podejściu transakcja przebiegła sprawnie z dotrzymaniem uzgodnionych wcześniej terminów i procedur.

    3 miesiące temu
    Review from Google
  • Anna Fialkiewicz Waga
    5/5

    Profesjonalna obsługa, pomoc przy sprzedaży nieruchomości, polecam

    6 miesięcy temu
    Review from Google

freedom nieruchomości Rzeszów

Eugeniusza Kwiatkowskiego 2b/18L

35-311, Rzeszów, podkarpackie

5.0
38 opinions
Contact the agency

Other agencies nearby