
GOOD LIFE ESTATES
Nowy Świat 33/13
Warszawa
About the agency
GOOD LIFE ESTATES to agencja nieruchomości z siedzibą w Nowy Świat 33/13, 00-029, Warszawa, mazowieckie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.
Reviews
- Agnieszka Kaziul5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panem Dominikiem Jasińskim. Od prezentacji do przekazania kluczy był bardzo miły, rzeczowy, profesjonalny. Współpraca z Panem Dominikiem to była przyjemność. Dziękuję za udaną transakcję.
- Violetta Gąsiorowska5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panem Dominikiem Jasińskim ! Wykazał się profesjonalnym i godnym zaufania pośrednikiem, w pełni zaangażowanym, cierpliwym i błyskawicznie reagującym na moje pytania i chęć kontaktu. Transakcja sprzedaży mojej nieruchomości przebiegła bez zbędnej zwłoki. Super współpraca. Polecam
- Szymon D5/5
Serdecznie polecam współpracę z Panem Dominikiem Jasińskim. Na każdym etapie transakcji mogłem liczyć na bardzo dobry kontakt, szybkie odpowiedzi i pełne zaangażowanie. Profesjonalne podejście do tematu sprawiło, że cały proces przebiegł sprawniej niż sie spodziewałem. Polecam!
Agents GOOD LIFE ESTATES
- Klaudia GrzejkaAdd first review
- Dominik Jasiński23 opinionsSylwia Popko5/5
Z pełnym przekonaniem polecam Pana Dominika Jasińskiego jako profesjonalnego i godnego zaufania pośrednika nieruchomości. Od pierwszego kontaktu wykazał się ogromnym zaangażowaniem, wiedzą i cierpliwością. Każdy etap współpracy przebiegał sprawnie i bezstresowo, a jego doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości okazały się nieocenione. Super współpraca!
- Kamil MikołajczykAdd first review
- Irmina SzczepaniakAdd first review
- Patryk MordakaAdd first review
- Aleksandra SzendzielorzAdd first review









