Agency logo

HOME TRUST

marsz. Józefa Piłsudskiego 36/2, Wrocław

Contact the agency
5/5

About the agency

Home Trust to agencja nieruchomości z siedzibą w Marszałka JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, nr 36, lok. 2 Wrocław. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

6 Active listings
21Transactions
6Opinions

Reviews

  • Justyna M
    5/5

    Z całego serca polecam współpracę z Panem Markiem z Home Trust. To pełen profesjonalizm i człowiek godny zaufania. Od wejścia zadbał o świetne zdjęcia i detale, które wydobyły „duszę” mieszkania. Przez cały proces czułam ogromne wsparcie – od dogodnych terminów prezentacji, przez bieżący feedback, aż po transparentne doradztwo rynkowe. Dzięki sprawnej pracy Pana Marka i jego ekipy sprzedaliśmy mieszkanie w 2 miesiące i spełniliśmy marzenie o własnym domu. Wielkim plusem jest też to, że Pan Marek jest doradcą kredytowym. Nie mogliśmy trafić lepiej – tutaj liczyły się nie tylko pieniądze, ale nasze marzenia!

  • Dominik Drużyłowski
    5/5

    Pan Marek zorganizował i przeprowadził jednocześnie sprzedaż dotychczasowej nieruchomości i zakup nowej. Wykazał się olbrzymią wiedzą i bardzo indywidualnym podejściem, proponował najlepsze możliwości i w zasadzie był jedyną osobą która ani razu nie zwątpiła w powodzenie realizacji naszego celu. Pan Marek pomaga realizować marzenia. Na Dolnym Śląsku w tym co robi jest najlepszy.

  • Tomasz Górnik
    5/5

    Bardzo polecam. Wszystkie „trudne sprawy” zostały załatwione, o nic się nie musiałem martwić, kredyt najtańszy na rynku, bez problemów, zbędnych stresów. Dzięki Panie Marku! Pozdrawiam.

Agents HOME TRUST

Active Listings HOME TRUST

  • Brochów  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 10,340 / m²

    ul. Birmańska 9

    PLN 639,000

    Ready to move in

    61.8 m²
    3 rooms
    2 floor
    1915
  • Syców  · Syców · Dolnośląskie

    PLN 8,994 / m²

    Oleśnicka 36

    PLN 1,270,000

    Ready to move in

    141.22 m²
    5 rooms
    2008
  • Brzeg  · Brzeg · Opolskie

    PLN 5,023 / m²

    Chopina 6

    PLN 330,000

    Need improvements

    65.7 m²
    3 rooms
    4 floor
    1960
  • Przedmieście Oławskie  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 10,677 / m²

    Need improvements

    52.45 m²
    2 rooms
    5 floor
    1990
  • Pawłowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 7,378 / m²

    ul. Widawska 28

    PLN 450,000

    Ready to move in

    61 m²
    2 rooms
    1 floor
    1960
  • Stare Miasto  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 14,389 / m²

    High standard / Luxurious

    62.48 m²
    2 rooms
    4 floor

Recently sold properties 

    Klecina  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Karmelkowa 59

    PLN 560,000PLN 9,622 / m²27.04.2026
    58.2 m²
    4 rooms
    2 floor
    1990

    Nadolice Wielkie  · Nadolice Wielkie · Dolnośląskie

    Rzeczna 38

    PLN 1,470,000PLN 7,101 / m²23.04.2026
    207 m²
    4 rooms
    ground floor
    2017

    Szczepin  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Młodych Techników 2

    PLN 490,000PLN 12,532 / m²05.04.2026
    39.1 m²
    2 rooms
    6 floor
    1972

    Maślice  · Wrocław · Dolnośląskie

    al. Śliwowa 28

    PLN 580,000PLN 13,182 / m²01.04.2026
    44 m²
    2 rooms
    ground floor
    2018

    Tarnogaj  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Złotostocka 27

    PLN 545,000PLN 11,832 / m²29.03.2026
    46.06 m²
    2 rooms
    2 floor
    1980

    Maślice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Maślicka 222

    PLN 640,000PLN 12,754 / m²24.03.2026
    50.18 m²
    2 rooms
    ground floor
    2019

Reviews 6

  • Justyna M
    5/5

3 miesiące temu
    Review from Google
  • Dominik Drużyłowski
    5/5

4 miesiące temu
    Review from Google
  • Tomasz Górnik
    5/5

4 miesiące temu
    Review from Google
  • Paweł Wilkosz
    5/5

    Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z HomeTrust. Polecam szukającym rzeczowego i uczciwego doradztwa w zakresie nieruchomości