Agency logo

PROPERTIQUE Sp. z o.o.

Zajęcza 15, Warszawa

Contact the agency
5/5

About the agency

PROPERTIQUE – Sprawiamy, że słowo Pośrednik znaczy więcej. PROPERTIQUE to nowoczesne biuro nieruchomości specjalizujące się w skutecznej sprzedaży mieszkań. Stawiamy na jakość, plan i partnerską relację z klientem. Naszym wyróżnikiem jest kompleksowa, obowiązkowa obsługa marketingowa – w tym profesjonalne zdjęcia, ujęcia z drona, home staging, aktywne działania promocyjne oraz indywidualna strategia sprzedaży. Dzięki temu nasi klienci nie tylko sprzedają szybciej, ale przede wszystkim z maksymalnym efektem. Nie jesteśmy zwykłym biurem – jesteśmy doradcami. Każde mieszkanie traktujemy jak osobny projekt, każdemu klientowi poświęcamy uwagę i czas. Tworzymy bazę zweryfikowanych kupujących i aktywnie pracujemy z popytem – nie czekamy, aż transakcja się wydarzy. Działamy z zespołem starannie wybranych agentów, których wspieramy szkoleniami, narzędziami i marketingiem. Nasza praca to połączenie wiedzy, etyki i skuteczności. Zaufaj procesowi. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak może wyglądać profesjonalna sprzedaż nieruchomości. email: [email protected] tel. +48 577 821 187 Odwiedź naszą stronę: https://propertique.pl

22 Active listings
26Transactions
53Opinions

Reviews

  • Przemysław Dyga
    5/5

    Z czystym sumieniem polecam pana Piotra Gawrońskiego! Jego profesjonalizm, zaangażowanie i doskonała komunikacja sprawiły, że sprzedaż mieszkania przebiegła bezproblemowo i w ekspresowym tempie. Zawsze mogłem liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie na każdym kroku. Współpraca na najwyższym poziomie!

  • Niebieskie Migdały
    5/5

    Mogę wystawić laurkę dla Szymona, z którym miałam okazję współpracować przy kilku transakcjach i polecam śmiało rodzinie i znajomym. Skuteczność w dążeniu do zawarcia transakcji i bardzo uczciwe podejście do klienta, o czym się przekonałam z bliska przy wyjątkowo trudnej sprzedaży / kupnie. Wszystko związane z obslugą na najwyższym poziomie, brakuje jedynie szofera przy oglądaniu mieszkań, ale może kiedyś ;-)))))

  • Jacek Makarowski
    5/5

    Jesteśmy bardzo zadowoleni, profesjonalna opieka na klientem. Polecam

Agents PROPERTIQUE Sp. z o.o.

Active Listings PROPERTIQUE Sp. z o.o.

  • Wawer  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 13,243 / m²

    High standard / Luxurious

    47.5 m²
    3 rooms
    3 floor
    1968
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 18,823 / m²

    ulica Puławska 230

    PLN 1,269,000

    High standard / Luxurious

    67.42 m²
    2 rooms
    3 floor
    2009
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 13,027 / m²

    High standard / Luxurious

    53.66 m²
    2 rooms
    2013
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 17,960 / m²

    ulica Ludwiki 1

    PLN 449,000

    For renovation

    25 m²
    2 rooms
    ground floor
    1929
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 21,736 / m²

    High standard / Luxurious

    34 m²
    1 room
    1 floor
    2020
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 18,395 / m²

    ulica Solec 63

    PLN 699,000

    For renovation

    38 m²
    2 rooms
    ground floor
    1965
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 12,992 / m²

    Ready to move in

    57.5 m²
    3 rooms
    4 floor
    1965
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 7,419 / m²

    High standard / Luxurious

    43 m²
    1 room
    ground floor
    1997
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 16,975 / m²

    Ready to move in

    43.3 m²
    2 rooms
    9 floor
    1965
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 18,949 / m²

    Plac Zbawiciela 5

    PLN 739,000

    Ready to move in

    39 m²
    2 rooms
    6 floor
    1971

Recently sold properties 

    Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Jarosława Dąbrowskiego 71A

    PLN 400,000PLN 12,903 / m²31.03.2026
    31 m²
    1 room
    3 floor
    1955

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    Aleja Jerzego Waszyngtona 94C

    PLN 450,000PLN 12,857 / m²26.03.2026
    35 m²
    1 room
    2 floor
    1969

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    Aleja Jerzego Waszyngtona 38B

    PLN 450,000PLN 12,857 / m²25.03.2026
    35 m²
    2 rooms
    2 floor
    1990

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Bagno 3

    PLN 695,000PLN 17,375 / m²25.03.2026
    40 m²
    2 rooms
    13 floor
    1967

    Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Grzybowska 39

    PLN 885,000PLN 15,804 / m²08.03.2026
    56 m²
    3 rooms
    4 floor
    1972

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Stanisława Dubois 8

    PLN 520,000PLN 14,857 / m²17.02.2026
    35 m²
    1 room
    2 floor
    1952

Reviews 53

  • Przemysław Dyga
    5/5

około miesiąc temu
  • Niebieskie Migdały
    5/5

około 2 miesiące temu
    Review from Google
  • Jacek Makarowski
    5/5

3 miesiące temu
  • Paulina Sprynca
    5/5

    Polecamy współpracę z panem Szymonem. Cały proces zakupu mieszkania przeszedł sprawnie, a wszystkie niejasności, które się w międzyczasie pojawiały szybko zostały rozwiewane. Polecamy!

    3 miesiące temu
    Review from Google
  • Andrzej Swietlicki
    5/5

    Goraco polecam Pana Macieja.Pelen profesjonalizm znakomity kontakt szybkość działania.Wszysko super

    3 miesiące temu
    Review from Google

PROPERTIQUE Sp. z o.o.