Przemyk Nieruchomości

Jana Barona 20D/1, Tychy

Contact the agency
5/5

About the agency

PRZEMYK NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą w UL. JANA BARONA 20D, 43-100 TYCHY. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

3 Active listings
21Transactions
12Opinions

Reviews

  • Adam Filipiuk
    5/5

    To było wstępne spotkanie. Bardzo pozytywne wrażenie. Myślę, że może dojść do finalizacji.

  • Blanik
    5/5

    Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Sylwią Przemyk przy sprzedaży naszego mieszkania w Mikołowie. Od samego początku wykazywała się dużą wiedzą na temat lokalnego rynku nieruchomości i wspierała nas na każdym etapie całego procesu. Pani Sylwia jest bardzo sympatyczną, zaangażowaną osobą – regularnie kontaktowała się z nami, informując o postępach i doradzając, gdy tylko było to potrzebne. Co ważne, sprzedała nasze mieszkanie za dokładnie taką cenę, jaką na początku wyceniła, co świadczy o jej profesjonalizmie i doskonałym wyczuciu rynku. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Panią Sylwię każdemu, kto planuje sprzedaż nieruchomości – to osoba godna zaufania, skuteczna i bardzo pomocna.

  • Artur Szczęsny
    5/5

    Bardzo miła atmosfera pełen profesjonalizm szczerze polecam

Agents Przemyk Nieruchomości

Active Listings Przemyk Nieruchomości

  • Mysłowice  · Mysłowice · Śląskie

    PLN 7,716 / m²

    High standard / Luxurious

    62.86 m²
    3 rooms
    ground floor
  • Tychy  · Tychy · Śląskie

    PLN 5,741 / m²

    Need improvements

    54 m²
    2 rooms
    2 floor
  • Bielsko-Biała  · Bielsko-Biała · Śląskie

    PLN 9,113 / m²

    Ready to move in

    45.98 m²
    2 rooms
    5 floor
    1882

Recently sold properties 

    Załęska Hałda-Brynów  · Katowice · Śląskie

    Hetmańska 6

    PLN 135,000PLN 2,700 / m²11.05.2026
    50 m²
    2 rooms
    2 floor
    1924

    Śródmieście  · Katowice · Śląskie

    Sokolska 30

    PLN 1,091,360PLN 12,262 / m²22.12.2025
    89 m²
    3 rooms
    9 floor
    2021

    Bielsko-Biała  · Bielsko-Biała · Śląskie

    prof. dr. Mieczysława Michałowicza 16

    PLN 280,000PLN 7,179 / m²16.12.2025
    39 m²
    2 rooms
    ground floor
    1960

    Mikołów  · Mikołów · Śląskie

    os. Grunwaldzkie 11A

    PLN 220,000PLN 5,116 / m²14.10.2025
    43 m²
    2 rooms
    3 floor
    1963

    Bielsko-Biała  · Bielsko-Biała · Śląskie

    Henryka Siemiradzkiego 28

    PLN 390,000PLN 6,964 / m²10.10.2025
    56 m²
    3 rooms
    4 floor
    1970

    Tychy  · Tychy · Śląskie

    Henryka Dąbrowskiego 43

    PLN 250,000PLN 6,579 / m²04.09.2025
    38 m²
    2 rooms
    13 floor
    1971

Reviews 12

  • Adam Filipiuk
    5/5

5 dni temu
  • Blanik
    5/5

7 miesięcy temu
  • Artur Szczęsny
    5/5

    Bardzo miła atmosfera pełen profesjonalizm szczerze polecam

    8 miesięcy temu
  • Artur Szczęsny
    5/5

    Bardzo dobra współpraca szczerze polecam

    8 miesięcy temu
  • Artur Szczęsny
    5/5

    Bardzo miła atmosfera podczas spotkania profesjonalizm

    11 miesięcy temu

Przemyk Nieruchomości

ul. Jana Barona 20D

43-100, Tychy, śląskie

5.0
12 opinions
Contact the agency