Agency logo

UNO PROPERTIES SP. Z O.O.

Sąsiedzka 36, Warszawa

Contact the agency
5/5

About the agency

UNO PROPERTIES SP. Z O.O. W Uno Properties wierzymy, że zakup mieszkania to nie tylko transakcja, ale ważny krok w życiu, dlatego prowadzimy klientów za rękę od pierwszego spotkania aż po przekazanie kluczy. Mówimy wprost i bez kruczków – wszystko tłumaczymy prostym językiem, tak żeby każdy klient dokładnie wiedział, na czym stoi. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w negocjacjach potrafimy wywalczyć dla klientów lepsze warunki, niż sami byliby w stanie uzyskać. Dbamy o to, żeby cały proces był spokojny i bez stresu – od sprawdzenia dokumentów po podpisanie umowy u notariusza. Najważniejsze jest dla nas, żeby klient po wszystkim mógł powiedzieć: „Było uczciwie, prosto i naprawdę dobrze się czułem w tym procesie”. Przy trudnych transakcjach i sytuacjach prawnych współpracujemy z radcą prawnym, konsultujemy z kancelarią notarialną a także pomagamy sprawdzić zdolność kredytową i uzyskać jak najlepsze kredytowanie przy zakupie mieszkania

18 Active listings
72Transactions
19Opinions

Reviews

  • Michał Bełżecki
    5/5

    Miałem przyjemność współpracować z Panem Piotrem przy sprzedaży mieszkania przy ul. Podleśna 52. Pan Piotr wykazał się ogromnym profesjonalizmem, cierpliwością i rewelacyjną komunikacją, dzięki czemu współpraca przebiegła, szybko, sprawnie i bardzo przyjaznej atmosferze dla wszystkich stron. Zdecydowanie mogę polecić Pana Piotra oraz zapraszam w przyszłości do ponownej współpracy :)

  • Doskonała obsługa w pełnym zakresie. Sprzedane szybko i dobrej cenie.

  • Anna D
    5/5

    Polecam każdemu, kto ceni spokój i jakość. Pan Piotr zgodził się zająć sprzedażą nieruchomości mojej mamy. Jego profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelność przekroczyły moje wszelkie oczekiwania. Proces sprzedaży przebiegł szybko i bezstresowo. Z pełnym przekonaniem polecam to biuro!

Agents UNO PROPERTIES SP. Z O.O.

Active Listings UNO PROPERTIES SP. Z O.O.

  • Bielany  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 15,676 / m²

    ulica Wrzeciono 52

    PLN 580,000

    Ready to move in

    37 m²
    2 rooms
    4 floor
    1967
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 16,166 / m²

    ulica Stokłosy 2

    PLN 999,000

    Ready to move in

    61.8 m²
    3 rooms
    1 floor
    1979
  • Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 20,392 / m²

    ulica Grójecka 45

    PLN 469,000

    Ready to move in

    23 m²
    1 room
    3 floor
    1925
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 15,279 / m²

    Ready to move in

    31.58 m²
    1 room
    1 floor
    1953
  • Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 15,407 / m²

    Ready to move in

    35.7 m²
    2 rooms
    1 floor
    2011
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 26,366 / m²

    ulica Krzywe Koło 9

    PLN 1,690,000

    Need improvements

    64.1 m²
    3 rooms
    2 floor
    1953
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 20,505 / m²

    High standard / Luxurious

    53.16 m²
    2 rooms
    ground floor
    2018
  • Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 14,777 / m²

    ulica Stalowa 15

    PLN 950,000

    Need improvements

    64.29 m²
    2 rooms
    1 floor
    1938
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 19,159 / m²

    High standard / Luxurious

    34.71 m²
    1 room
    2 floor
    1935
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 24,469 / m²

    ulica Solec 79

    PLN 1,150,000

    High standard / Luxurious

    47 m²
    3 rooms
    8 floor
    1970

Recently sold properties 

    Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Stalowa 15

    PLN 955,000PLN 14,922 / m²07.05.2026
    64 m²
    2 rooms
    1 floor
    1938

    Praga-Północ  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Bertolta Brechta 9

    PLN 685,000PLN 14,271 / m²16.04.2026
    48 m²
    2 rooms
    ground floor
    1956

    Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Artura Malawskiego 1

    PLN 150,000PLN 5,769 / m²08.04.2026
    26 m²
    1 room
    ground floor
    1968

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Nowolipki 4

    PLN 599,000PLN 14,610 / m²07.04.2026
    41 m²
    2 rooms
    2 floor
    1952

    Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Krzewna 7

    PLN 980,000PLN 17,193 / m²06.04.2026
    57 m²
    3 rooms
    2 floor
    2024

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Mordechaja Anielewicza 4

    PLN 770,000PLN 17,111 / m²25.03.2026
    45 m²
    2 rooms
    2 floor
    1950

Reviews 19

  • Michał Bełżecki
    5/5

około miesiąc temu
    Review from Google

    około miesiąc temu
  • Anna D
    5/5

około 2 miesiące temu
    Review from Google
  • sylwia pawlak
    5/5

    Bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem. Po wielu próbach, dzięki niemu znaleźliśmy idealne mieszkanie. Współpraca z Panem Piotrem przebiega szybko i konkretnie. Dodatkowo trzeba przyznać, że Pan Piotr mega zna się na mieszkaniach i ich stylu.

    5 miesięcy temu
    Review from Google
  • Dariusz Darek
    5/5

    Profesjonalny, zaangażowany, konkretny. Szybka transakcja bez problemów, polecam usługi Pana Piotra i współpracowników.

    5 miesięcy temu
    Review from Google