Agency logo

GROSS NIERUCHOMOŚCI

Komuny Paryskiej 56/3, Wrocław

Contact the agency
5/5

About the agency

Gross Nieruchomości to marka, która powstała dzięki naszym Klientom i dla naszych Klientów. W naszym zespole posiadamy doświadczonych specjalistów i ekspertów z wielu dziedzin w tym: prawników, architektów, doradców inwestycyjnych oraz skutecznych agentów nieruchomości. Ponad 16 lat doświadczenia w branży nieruchomości, wysoka empatia oraz maksymalne zaangażowanie to cechy, które nas wyróżniają. Dbałość o jakość usług i budowanie wieloletnich relacji są dla nas bardzo ważne, dlatego większość naszych klientów pochodzi z rekomendacji osób, które nas poznały.

0 Active listings
6Transactions
11Opinions

Reviews

  • Jędrzej Kowalczyk
    5/5

    GROSS RENTAL Sp. z o.o. to profesjonalne i bardzo zaangażowane biuro nieruchomości. Sprzedaż mieszkania przebiegła sprawnie, a cały proces był prowadzony w sposób jasny i zrozumiały dla obu stron. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wsparcie w formalnościach, które było bardzo pomocne i wyraźnie wykraczało poza standardy rynkowe. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę.

  • Katarzyna Panków
    5/5

    Korzystałam z usług Firmy Gross a konkretnie z pomocy Pana Michała przy okazji sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm, konkret, świetny kontakt. Zawsze gotowość do odpowiedzi. Serdecznie Polecam.Dzięki zdolnościom Pana Michała spełniliśmy marzenie:)

  • Piana Wro
    5/5

    Polecam!

Agents GROSS NIERUCHOMOŚCI

Recently sold properties 

    Karłowice - Różanka  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Bolesława Krzywoustego 85A

    PLN 730,000PLN 10,735 / m²27.03.2026
    68 m²
    2 rooms
    3 floor
    2005

    Pilczyce - Kozanów - Popowice Płn.  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Dokerska 32

    PLN 450,000PLN 12,500 / m²03.03.2026
    36 m²
    2 rooms
    7 floor
    1985

    Karłowice - Różanka  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Sołtysowicka 21CC

    PLN 240,000PLN 13,333 / m²17.02.2026
    18 m²
    1 room
    3 floor
    2023

    Nowy Dwór  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Wojrowicka 16A

    PLN 830,000PLN 9,881 / m²26.11.2025
    84 m²
    4 rooms
    3 floor
    2004

    Sobótka  · Sobótka · Dolnośląskie

    Armii Krajowej 3

    PLN 710,000PLN 15,106 / m²14.11.2025
    47 m²
    2 rooms
    1 floor
    2023

    Pawłowice  · Wrocław · Dolnośląskie

    ul. Barwinkowa 9

    PLN 800,000PLN 6,349 / m²18.09.2025
    126 m²
    5 rooms
    ground floor
    1972

Reviews 11

  • Jędrzej Kowalczyk
    5/5

22 dni temu
    Review from Google
  • Katarzyna Panków
    5/5

3 miesiące temu
    Review from Google
  • Piana Wro
    5/5

    Polecam!

    5 miesięcy temu
    Review from Google
  • Shumacher Vokryg Mira
    5/5

    Dziękuję za pomoc

    7 miesięcy temu
    Review from Google
  • Good Gwi
    5/5

    Bardzo polecam Gross Nieruchomości! Dzięki nim znalazłam idealne mieszkanie, a cały proces przebiegł niezwykle sprawnie i bezstresowo. Od samego początku czułam się zaopiekowana – kontakt był doskonały, odpowiedzi na moje pytania otrzymywałam błyskawicznie i zawsze były one rzeczowe oraz pomocne. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że współpraca z tą agencją to prawdziwa przyjemność. Bez wahania będę ich polecać wszystkim, którzy szukają nieruchomości