Sebastian Pietrak Nieruchomości

Powstańców Śląskich 89D/437, Warszawa

Contact the agency
4.9/5

About the agency

Sebastian Pietrak Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Powstańców Śląskich 89D/437, 01-355 Warszawa. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

0 Active listings
28Transactions
55Opinions

Reviews

  • Stanisław Linowski
    5/5

    Z całego serca polecamy Pana Sebastiana, który przeprowadził nas przez cały proces zakupu mieszkania. Współpraca z nim była czystą przyjemnością w tak stresogennym okresie.<br>Szczęśliwi właściciele Ola i Staszek :)

  • Marek Marek
    5/5

    Wspaniała i profesjonalna firma. Dzięki Panu<br>Sebastianowi, w dość krótkim czasie udało się znaleźć klientów na moje mieszkanie.<br>Jeszcze raz bardzo dziękuję.<br>Pozdrawiam serdecznie!!!:)<br>MK

  • Hubert Machnowski
    5/5

    Z pełnym przekonaniem polecam biuro nieruchomości Proper Place. Profesjonalne podejście, błyskawiczna komunikacja i ogromne zaangażowanie na każdym etapie współpracy – od prezentacji po finalizację umowy. Czułem się zaopiekowany i spokojny, bo wszystko było dopięte na ostatni guzik. W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się taką kulturę pracy i życzliwość. Gdybym miał ponownie kupować lub sprzedawać nieruchomość – bez wahania wróciłbym właśnie tutaj.

Recently sold properties 

    Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Grodkowska 6

    PLN 1,125,000PLN 16,071 / m²19.05.2026
    70 m²
    3 rooms
    6 floor
    2005

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Piękna 47

    PLN 580,000PLN 27,423 / m²19.05.2026
    21.15 m²
    1 room
    1 floor
    1911

    Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Dywizjonu 303 173C

    PLN 825,000PLN 17,332 / m²19.05.2026
    47.6 m²
    2 rooms
    3 floor
    2008

    Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Lazurowa 2

    PLN 800,000PLN 18,182 / m²19.05.2026
    44 m²
    2 rooms
    ground floor
    2018

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Nowolipie 7

    PLN 350,000PLN 22,581 / m²24.02.2026
    15.5 m²
    1 room
    2 floor
    1953

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Majdańska 12

    PLN 1,450,000PLN 11,789 / m²24.02.2026
    123 m²
    3 rooms
    2 floor
    2000

Reviews 55

  • Stanisław Linowski
    5/5

7 miesięcy temu
    Review from Google
  • Marek Marek
    5/5

7 miesięcy temu
    Review from Google
  • Hubert Machnowski
    5/5

7 miesięcy temu
    Review from Google
  • Marta Sobieraj
    5/5

    Pan Sebastian szybko i sprawnie sprzedał moje mieszkanie. Okazał się niezwykle pomocny we wszystkich sprawach dotyczących transakcji - włącznie z osobistym odbiorem dokumentów z administracji i odbiciem klucza do piwnicy. Serdecznie polecam.

    7 miesięcy temu
    Review from Google
  • Marta Kacprzyk-Sobieraj
    5/5