Agency logo

Beinvest Nieruchomości

Grunwaldzka 224B/9, Poznań

Contact the agency
5/5

About the agency

Beinvest Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Piątkowska 112B/U3 Poznań. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

10 Active listings
85Transactions
124Opinions

Reviews

  • Wiktoria Woźniak
    5/5

    Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Piękna sesja fotograficzna i świetnie przygotowana oferta mojej nieruchomosci. Dziękuję Pani Joannie za współpracę!

  • Marta Mikołajczak
    5/5

    Współpraca z biurem nieruchomości Beinvest w Poznaniu to była świetna decyzja. Pani Joanna jako agent nieruchomości wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Cały proces sprzedaży nieruchomości przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam to biuro nieruchomości każdemu, kto chce szybko i bez stresu sprzedać swoją nieruchomość.

  • Arkadiusz Winiarek
    5/5

    Bardzo polecam współprace z Panem Adamem przy sprzedaży mieszkania w Poznaniu. Fachowość, punktualność i szybki proces! Polecam tego agenta nieruchomości.

Agents Beinvest Nieruchomości

Active Listings Beinvest Nieruchomości

  • Biedrusko  · Biedrusko · Wielkopolskie

    PLN 10,521 / m²

    Chludowska 3

    PLN 869,000

    High standard / Luxurious

    82.6 m²
    3 rooms
    2021
  • Komorniki  · Komorniki · Wielkopolskie

    PLN 11,468 / m²

    Młyńska 12

    PLN 879,000

    Ready to move in

    76.65 m²
    4 rooms
    2015
  • Ogrody  · Poznań · Wielkopolskie

    PLN 13,605 / m²

    Szamotulska 59

    PLN 619,000

    High standard / Luxurious

    45.5 m²
    2 rooms
    ground floor
    1975
  • Winiary  · Poznań · Wielkopolskie

    PLN 11,290 / m²

    Ready to move in

    30.47 m²
    1 room
    9 floor
    1978
  • Oborniki  · Oborniki · Wielkopolskie

    PLN 9,846 / m²

    High standard / Luxurious

    71 m²
    3 rooms
    2009
  • Połajewo  · Połajewo · Wielkopolskie

    PLN 4,358 / m²

    Szkolna 27

    PLN 769,000

    Ready to move in

    176.49 m²
    5 rooms
    1980
  • Krzyżowniki-Smochowice  · Poznań · Wielkopolskie

    PLN 6,169 / m²

    Słupska 61

    PLN 1,499,000

    Ready to move in

    243 m²
    7 rooms
    1978
  • Kiekrz  · Kiekrz · Wielkopolskie

    PLN 6,250 / m²

    Poznańska 70

    PLN 1,375,000

    Ready to move in

    220 m²
    6 rooms
    2007
  • Chyby  · Chyby · Wielkopolskie

    PLN 8,513 / m²

    Różana 40

    PLN 2,499,000

    Ready to move in

    293.57 m²
    5 rooms
    2008
  • Kiekrz  · Poznań · Wielkopolskie

    PLN 8,673 / m²

    Koszalińska 45

    PLN 2,385,000

    Ready to move in

    275 m²
    8 rooms
    2012

Recently sold properties 

    Grunwald Północ  · Poznań · Wielkopolskie

    Bułgarska 110

    PLN 510,000PLN 10,559 / m²28.03.2026
    48.3 m²
    3 rooms
    2 floor
    1985

    Piątkowo  · Poznań · Wielkopolskie

    Bolesława Chrobrego 21

    PLN 529,000PLN 10,580 / m²28.03.2026
    50 m²
    2 rooms
    4 floor
    1985

    Winiary  · Poznań · Wielkopolskie

    Piątkowska 127

    PLN 780,000PLN 10,759 / m²20.02.2026
    72.5 m²
    3 rooms
    1 floor
    1995

    Antoninek-Zieliniec-Kobylepole  · Poznań · Wielkopolskie

    Włodzimierza Majakowskiego 309A

    PLN 1,500,000PLN 16,620 / m²01.02.2026
    90.25 m²
    4 rooms
    2 floor
    2014

    Podolany  · Poznań · Wielkopolskie

    Strzeszyńska 67D

    PLN 680,000PLN 10,385 / m²18.12.2025
    65.48 m²
    3 rooms
    4 floor
    2013

    Starołęka-Minikowo-Marlewo  · Poznań · Wielkopolskie

    Lubartowska 8

    PLN 595,000PLN 9,472 / m²29.10.2025
    62.82 m²
    1197 m2
    2 rooms
    2019

Reviews 124

  • Wiktoria Woźniak
    5/5

19 dni temu
    Review from Google
  • Marta Mikołajczak
    5/5

około miesiąc temu
    Review from Google
  • Arkadiusz Winiarek
    5/5

2 miesiące temu
    Review from Google
  • M K
    5/5

    To pierwsze moje doświadczenie z biurem pośrednictwa nieruchomości i podchodziłem do tego z dużym dystansem i nieufnością przy sprzedaży mieszkania. Muszę przyznać że pan Oskar absolutnie przekroczył wszystkie moje (nie małe) oczekiwania związane z obsługą całego procesu i samą transakcją. BeInvest oferuje bardzo uczciwe warunki w stosunku do tego co oferuje w zamian. Mieszkanie sprzedane szybciej i za lepszą cenę niż oczekiwałem. Serdecznie polecam !!!

    2 miesiące temu
    Review from Google