Bogusława Kapera

Agency DANAX Nieruchomości | Kraków

5/5 ()

About me

Bogusława Kapera jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją DANAX Nieruchomości. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Recently sold properties

Active listings Bogusława Kapera

  • Mników  · Mników · Małopolskie

    PLN 8,795 / m²

    98

    PLN 1,495,000

    High standard / Luxurious

    170 m²
    5 rooms
  • Osieczany  · Osieczany · Małopolskie

    PLN 4,800 / m²

    585

    PLN 360,000

    High standard / Luxurious

    75 m²
    2 rooms
  • Dzielnica I Stare Miasto  · Kraków · Małopolskie

    PLN 27,273 / m²

    Szewska 11

    PLN 4,800,000

    Need improvements

    176 m²
    3 rooms
    1 floor
    1833

Reviews 3

  • Dominika Antołek
    5/5

    Polecam Firmę Danax i Panią Bogusię która okazała się Bogiem w spódnicy i sprzedała mi mieszkanie w zaledwie 4 dni! Kobieta rakieta! Pełen profesjonalizm.Poczułam się zaopiekowana od początku do końca. Polecam z całego serducha.

    około 2 miesiące temu
    Review from Google
  • Marlena Nowak
    5/5

    Dziękujemy Pani Bogusi za wsparcie przy zakupie domu – cały proces przebiegł sprawnie i bez stresu. Bardzo dobry kontakt i pomoc na każdym etapie. Polecamy!

    około 2 miesiące temu
    Review from Google
  • Krzysztof Nowak
    5/5

    Bardzo polecam współpracę z DANAX Agencja Nieruchomości, a w szczególności z Panią Bogusławą Kaperą. Proces zakupu domu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Pani Bogusława wykazała się pełnym profesjonalizmem, dużym zaangażowaniem oraz świetnym kontaktem na każdym etapie współpracy. Zawsze była dostępna, chętnie odpowiadała na pytania i pomagała rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki jej wsparciu cały proces był znacznie mniej stresujący. Zdecydowanie polecam!

    około 2 miesiące temu
    Review from Google

Other agents

Transactions
3
Last transaction
około miesiąc temu

Adrian Mindak

0 / 5 (0)
Transactions
0
Last transaction
Anna Cieślak - real estate agent

Anna Cieślak

5 / 5 (30)
Transactions
0
Last transaction
5.0