Are you a real estate agent? Join the Agent Ranking and acquire clients with a PRO account.

Check out PRO account

Recently added opinions

  • Zdecydowanie polecam! Sprzedaż mieszkania przebiegła niezwykle sprawnie i profesjonalnie. Pełne wsparcie na każdym etapie. Dziękuję za szybką i sku...

    Tomasz Blue
  • Biuro Nieruchomości Feniks to profesjonalna i godna zaufania firma, którą zdecydowanie warto polecić. Pracownicy wyróżniają się dużym zaangażowanie...

    Emilia Wypych
  • Profesjonalne biuro z miłą obsługą. Sprawny kontakt, rzetelne podejście i pomoc na każdym etapie. Dzięki ich wsparciu cała transakcja przebiegła sz...

    Joanna Szram
  • Recent transactions by agents

    Elbląg  · Elbląg · Warmińsko-mazurskie

    Łęczycka 59

    PLN 610,000PLN 9,839 / m²06.05.2026
    62 m²
    3 rooms
    ground floor
    2022
    Ready to move in

    Elbląg  · Elbląg · Warmińsko-mazurskie

    Wiejska 20

    PLN 340,000PLN 5,862 / m²06.04.2026
    58 m²
    3 rooms
    2 floor
    1980
    For renovation
    Realtor: Magdalena Wąsikokoło 2 miesiące temu

    Elbląg  · Elbląg · Warmińsko-mazurskie

    Generała Władysława Andersa 5A

    PLN 295,000PLN 6,277 / m²31.03.2026
    47 m²
    2 rooms
    5 floor
    1980
    For renovation
    Realtor: Magdalena Wąsikokoło 2 miesiące temu