Promoted Agents

Ranking of real estate agents w Markach

Are you a real estate agent? Join the Agent Ranking and acquire clients with a PRO account.

Check out PRO account

Recently added opinions

  • Szczególne podziękowania dla Pana Patryka Wietrak z Biura Nieruchomości Digital Broker, za cierpliwość , zaangażowanie i profesjonalną obsługę podc...

    Tommy
  • Witam. Z miłą chęcią wystawiam bardzo pozytywną opinię na temat współpracy z panem Michałem Ćwirynkało jako pośrednikiem w obrocie nieruchomościam...

    justyna.futera72
  • Łukasz jest wyjątkowo zaangażowanym ekspertem. Pomaga w sprzedaży nieruchomości, często poza standardowym zakres. Niezwykle się angażuje, wychodzi ...

    Justyna Bajer
  • Recent transactions by agents

    Marki  · Marki · Mazowieckie

    Ząbkowska 16D

    PLN 1,210,000PLN 11,101 / m²31.03.2026
    109 m²
    150 m2
    5 rooms
    2019
    Ready to move in
    Realtor: Patryk Wietrakokoło miesiąc temu

    Marki  · Marki · Mazowieckie

    Maksymiliana Małachowskiego 1

    PLN 670,000PLN 12,182 / m²26.03.2026
    55 m²
    3 rooms
    ground floor
    2001
    Need improvements
    Realtor: Łukasz Gałekokoło 2 miesiące temu

    Marki  · Marki · Mazowieckie

    Agrarna 1B

    PLN 650,000PLN 13,000 / m²09.03.2026
    50 m²
    2 rooms
    ground floor
    2022
    Ready to move in