About me
Właściciel KO Estate Licencjonowany pośrednik na rynku Wrocławskim z 7 letnim doświadczeniem. Jeśli tylko pozwolisz pomogę w sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym i doradzę przy zakupie. W pracy agenta najważniejsze są dla mnie zaufanie i satysfakcja klienta. Każdą współpracę opieram na indywidualnym podejściu, transparentności i skuteczności. Wiem, że nieruchomości to życiowe decyzje.
About me
Recently sold properties

Active listings Franek Kornatko
Gądów - Popowice Płd. · Wrocław · Dolnośląskie
PLN 9,850 / m²ul. Szybowcowa 18
PLN 459,000Need improvements
46.6 m²2 rooms9 floor1985Przedmieście Świdnickie · Wrocław · Dolnośląskie
PLN 15,395 / m²ul. Michała Bałuckiego 18
PLN 609,000High standard / Luxurious
39.56 m²2 rooms1 floor1935
Reviews 1
- Agnieszka Banaszczyk5/5
Z pełnym przekonaniem polecam współpracę przy sprzedaży nieruchomości. Sprzedawałam dość niestandardowe mieszkanie na Przedmieściach Oławskich, które nie należało do najłatwiejszych – wcześniej próbowałam działać sama i praktycznie nie było żadnego zainteresowania. Pan Franciszek najpierw rzetelnie wycenił nieruchomość i jasno przedstawił realia rynku, co było dla mnie ogromnym wsparciem, bo kompletnie się na tym nie znałam. Zaproponował homestaging, zorganizował profesjonalną sesję zdjęciową i świetnie wydobył potencjał mieszkania, prezentując go odpowiednim klientom. Dzięki temu udało się szybko i sprawnie sprzedać. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim skuteczność – zdecydowanie polecam współpracę z Panem Franciszkiem!
3 miesiące temu