Joanna Chmurska-Kulik

Agency ARTHOME | Szczecin

Contact agent
 ()

About me

Nieruchomości to moja pasja, którą codziennie łączę z nowoczesnym marketingiem i świeżym spojrzeniem na rynek. Korzystam z profesjonalnych sesji zdjęciowych, social mediów i innowacyjnych narzędzi, aby maksymalnie wyróżnić ofertę. Jestem elastyczna, energiczna i zawsze dostępna dla klientów. Razem sprzedamy, kupimy lub wynajmiemy szybciej, prościej i skuteczniej.

Recently sold properties

Active listings Joanna Chmurska-Kulik

  • Zachód  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    PLN 11,631 / m²

    Wawrzynowa 4

    PLN 535,000

    High standard / Luxurious

    46 m²
    2 rooms
    3 floor
    2024
  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    PLN 19,342 / m²

    Zielonego Mostu 14

    PLN 1,315,219

    High standard / Luxurious

    68 m²
    3 rooms
    1 floor
    2024
  • Zachód  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    PLN 11,043 / m²

    9 Maja 84

    PLN 519,000

    Need improvements

    47 m²
    2 rooms
    3 floor
    1970

Reviews 1

  • Asia CIEĆWIERZ
    5/5

    Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego biura nieruchomości niż Arthome w Szczecinie! Profesjonalne podejście, doskonała znajomość lokalnego rynku i skuteczność w sprzedaży. Gorąco polecam!

    ponad rok temu
    Review from Google

Other agents

Transactions
0
Last transaction
Piotr Znajewski - real estate agent

Piotr Znajewski

4.7 / 5 (13)
Transactions
0
Last transaction
Transactions
0
Last transaction
Contact agent