5/5 ()
About me
Mariusz Rajter jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją WITKOWSKI & RAJTER. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.
About me
Recently sold properties

Active listings Mariusz Rajter
- 42.3 m²2 rooms6 floor1980
Białołęka · Warszawa · Mazowieckie
PLN 14,784 / m²ulica Mańkowska 2
PLN 924,000High standard / Luxurious
62.5 m²3 rooms1 floor2023- 84.14 m²4 rooms4 floor1993
Reviews 1
- Wiesław Szczęśniak5/5
Bardzo profesjonalne działanie
7 miesięcy temu