Niebanalna Brokerka

Złota 7/28, Warszawa

5/5

About the agency

Sprzedajemy nieruchomości z pomysłem i planem – nie przypadkiem. Mieszkania znikają średnio w 34 dni, domy sprzedajemy w około 4 miesiące. Działamy w Warszawie i okolicach, gdzie rynek bywa szybki, ale wybredny – dlatego każda oferta zyskuje oprawę: od strategii i zdjęć po słowa, które robią różnicę. Niebanalna Brokerka to miejsce, gdzie każda nieruchomość ma swoją historię i grupę docelową. Pracujemy z właścicielami mieszkań i domów, inwestorami i rodzinami, którzy oczekują czegoś więcej niż metrażu. Sprawdź, jak wygląda współpraca z Niebanalną Brokerką i odkryj, co naprawdę znaczy: sprzedaż bez stresu — skutecznie do celu.

5 Active listings
35Transactions
48Opinions

Reviews

  • Marek Ponikowski
    5/5

    Witam. Polecam serdecznie usługi Agencji Nieruchomości "Niebanalna Brokerka". Super kontakt, wszystki sprawy załatwiane na czas, zawsze jest mozliwosc dogadania się w każdej kwestii. Pozdrawiam serdecznie

  • Przemek Bobik
    5/5

    Trafiłem do Anny i Sebastiana z polecenia. Teraz sam mogę polecić, super fachowa wiedza o nieruchomsociach, pomogli wygrzebać się z problemu mojego domu.

  • Slawomir Dominik
    5/5

    Jestem bardzo zadowolony z usług Niebanalnej Brokerki . Zawsze merytorycznie przygotowani na moje pytania. Bardzo miła i profesjonalna obsługa mocno rekomendowani!

Agents Niebanalna Brokerka

Active Listings Niebanalna Brokerka

  • Kąty  · Kąty · Mazowieckie

    PLN 11,399 / m²

    Spacerowa 12

    PLN 1,345,000

    Ready to move in

    118 m²
    5 rooms
    2012
  • Żyrardów  · Żyrardów · Mazowieckie

    PLN 11,764 / m²

    Jana Dekerta 15

    PLN 647,000

    Ready to move in

    55 m²
    3 rooms
    7 floor
    1983
  • Nowy Dwór Mazowiecki  · Nowy Dwór Mazowiecki · Mazowieckie

    PLN 9,511 / m²

    Chemików 3

    PLN 447,000

    Ready to move in

    47 m²
    3 rooms
    4 floor
    1975
  • Michałów-Grabina  · Michałów-Grabina · Mazowieckie

    PLN 9,331 / m²

    Platanowa 8

    PLN 1,950,000

    Ready to move in

    209 m²
    9 rooms
    2003
  • Sobienie Biskupie  · Sobienie Biskupie · Mazowieckie

    PLN 11,633 / m²

    65

    PLN 1,489,000

    High standard / Luxurious

    128 m²
    5 rooms
    2025

Recently sold properties 

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Rożnowska 22

    PLN 835,000PLN 16,700 / m²22.04.2026
    50 m²
    2 rooms
    4 floor
    2013

    Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Ludwika Waryńskiego 9

    PLN 1,150,000PLN 25,000 / m²14.04.2026
    46 m²
    2 rooms
    4 floor
    1954

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Zwycięzców 40

    PLN 1,030,000PLN 20,196 / m²02.03.2026
    51 m²
    3 rooms
    4 floor
    2008

    Bemowo  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Powstańców Śląskich 85

    PLN 719,000PLN 17,537 / m²03.02.2026
    41 m²
    2 rooms
    3 floor
    1999

    Włochy  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Solińska 19A

    PLN 1,270,000PLN 18,955 / m²28.01.2026
    67 m²
    3 rooms
    5 floor
    2008

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    Aleja Stanów Zjednoczonych 21

    PLN 800,000PLN 16,000 / m²08.01.2026
    50 m²
    3 rooms
    3 floor
    1961

Reviews 48

  • Marek Ponikowski
    5/5

2 dni temu
    Review from Google
  • Przemek Bobik
    5/5

8 dni temu
    Review from Google
  • Slawomir Dominik
    5/5

8 dni temu
    Review from Google
  • Adrianna Wyrębiak
    5/5

    Profesjonalna i bardzo sprawna współpraca na każdym etapie zakupu nieruchomości. Pani Anna wykazała się dużym zaangażowaniem, dbałością o wszystkie formalności oraz świetną organizacją całego procesu. Dzięki jej wsparciu wszystko przebiegło płynnie i bez stresu. Zawsze dostępna, chętna do pomocy i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Zdecydowanie polecam!

    28 dni temu
    Review from Google
  • Mariola Śmiech
    5/5

    Pani Aniu jest pani the best 🥰 polecam wszystkim szybkie i dokładne konkrety, a mieszkanie które nas urzekło stało się naszą bezpieczną przystanią ❤️ dziękujemy za całą pomoc nam udzielona ❤️

    około 2 miesiące temu
    Review from Google

Niebanalna Brokerka