WELL ESTATE

Naczelnikowska 44/1, Warszawa

5/5

About the agency

WELL ESTATE to agencja nieruchomości z siedzibą w Elektoralna 13 lok.121, 00-137, Warszawa, mazowieckie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

8 Active listings
12Transactions
28Opinions

Reviews

  • justyna.futera72
    5/5

    Witam. Z miłą chęcią wystawiam bardzo pozytywną opinię na temat współpracy z panem Michałem Ćwirynkało jako pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Kontakt osobisty bardzo uprzejmy, zaangażowanie bardzo duże w załatwianiu wszelkich spraw związanych ze sprzedażą mojego mieszkania. Wszystkich zainteresowanych borykających się z zakupem lub sprzedażą nieruchomości polecam współpracę z Panem Michałem.

  • Mateusz Zawadka
    5/5

    super agentka. Jestem zadowolony

  • Beata Chochura
    5/5

    Profesjonalne i rzeczowe.

Agents WELL ESTATE

Active Listings WELL ESTATE

  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 13,596 / m²

    High standard / Luxurious

    47 m²
    3 rooms
    4 floor
    1976
  • Warszawa · Mazowieckie

    PLN 14,316 / m²

    PLN 680,000

    Need improvements

    47.5 m²
    3 rooms
    6 floor
    1971
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 15,937 / m²

    ulica Suwalska 21

    PLN 749,000

    Ready to move in

    47 m²
    3 rooms
    ground floor
    1968
  • Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 17,000 / m²

    ulica Malborska 16

    PLN 1,258,000

    High standard / Luxurious

    74 m²
    3 rooms
    ground floor
    2009
  • Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 16,592 / m²

    ulica Żupnicza 23

    PLN 659,000

    Ready to move in

    39.72 m²
    2 rooms
    ground floor
    2025
  • Wola  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 18,516 / m²

    ulica Gumińska 1

    PLN 1,539,000

    High standard / Luxurious

    83.12 m²
    3 rooms
    1 floor
    2022
  • Warszawa · Mazowieckie

    PLN 21,629 / m²

    PLN 720,000

    High standard / Luxurious

    33.29 m²
    2 rooms
    ground floor
    2020
  • Śródmieście  · Warszawa · Mazowieckie

    PLN 18,964 / m²

    Ready to move in

    39.55 m²
    2 rooms
    6 floor
    1972

Recently sold properties 

    Białołęka  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Szlachecka 2

    PLN 775,000PLN 15,377 / m²14.04.2026
    50.4 m²
    3 rooms
    3 floor
    2021

    Targówek  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Wyszogrodzka 5

    PLN 500,000PLN 15,152 / m²01.04.2026
    33 m²
    2 rooms
    3 floor
    1980

    Ząbki  · Ząbki · Mazowieckie

    Podleśna 8/10

    PLN 620,000PLN 10,239 / m²09.02.2026
    60.55 m²
    3 rooms
    ground floor
    2012

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Międzynarodowa 58

    PLN 600,000PLN 13,333 / m²22.01.2026
    45 m²
    3 rooms
    2 floor
    1969

    Ochota  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Władysława Korotyńskiego 26A

    PLN 750,000PLN 12,931 / m²22.12.2025
    58 m²
    3 rooms
    1 floor
    1975

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Garwolińska 20

    PLN 590,000PLN 16,857 / m²22.12.2025
    35 m²
    2 rooms
    2 floor
    1970

Reviews 28

  • justyna.futera72
    5/5

27 dni temu
  • Mateusz Zawadka
    5/5

    super agentka. Jestem zadowolony

    5 miesięcy temu
  • Beata Chochura
    5/5

    Profesjonalne i rzeczowe.

    11 miesięcy temu
  • Agnieszka Koperska-Dałek
    5/5

    Polecam współpracę z Panem Michałem Ćwirynkało. Profesjonalne podejście, kompetencje i znajomość rynku nieruchomości. Ponadto ogromna kultura osobista, punktualność i wyczucie potrzeb klienta oraz umiejętność współpracy. Perfekcyjnie przeprowadzony proces prezentacji i sprzedaży mieszkania z dbałością o szczegóły oraz detale organizacyjne i formalne. Pan Michał skrupulatnie wszystkiego pilnuje, przypomina i potwierdza. Panie Michale, jako agent nieruchomości był Pan prawdziwym i szczerym opiekunem naszej oferty. Bardzo dziękuję

    12 miesięcy temu
    Review from Google
  • Karolina Gozdołek
    5/5

    Polecam Pana Michała! Profesjonalny, zaangażowany i skuteczny – sprzedaż naszego mieszkania przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Był zawsze dostępny, dbał o papierkową robotę i dokumenty. Dzięki współpracy z Panem Michałem cały proces sprzedaży był bezstresowy.