Anna Kalicińska

Agency Niebanalna Brokerka | Warszawa

Contact agent
5/5 ()

About me

Sprzedaje nieruchomości z pomysłem i planem – nie przypadkiem. Mieszkania znikają średnio w 34 dni, domy sprzedajemy w około 4 miesiące. Działam w Warszawie i okolicach, gdzie rynek bywa szybki, ale wybredny – dlatego każda oferta zyskuje oprawę: od strategii i zdjęć po słowa, które robią różnicę. Niebanalna Brokerka to miejsce, gdzie każda nieruchomość ma swoją historię i grupę docelową....

Recently sold properties

Active listings Anna Kalicińska

  • Kąty  · Kąty · Mazowieckie

    PLN 11,399 / m²

    Spacerowa 12

    PLN 1,345,000

    Ready to move in

    118 m²
    5 rooms
    2012
  • Żyrardów  · Żyrardów · Mazowieckie

    PLN 11,764 / m²

    Jana Dekerta 15

    PLN 647,000

    Ready to move in

    55 m²
    3 rooms
    7 floor
    1983
  • Nowy Dwór Mazowiecki  · Nowy Dwór Mazowiecki · Mazowieckie

    PLN 9,511 / m²

    Chemików 3

    PLN 447,000

    Ready to move in

    47 m²
    3 rooms
    4 floor
    1975

Reviews 47

  • Marek Ponikowski
    5/5

    Witam. Polecam serdecznie usługi Agencji Nieruchomości "Niebanalna Brokerka". Super kontakt, wszystki sprawy załatwiane na czas, zawsze jest mozliwosc dogadania się w każdej kwestii. Pozdrawiam serdecznie

    2 dni temu
    Review from Google
  • Przemek Bobik
    5/5

    Trafiłem do Anny i Sebastiana z polecenia. Teraz sam mogę polecić, super fachowa wiedza o nieruchomsociach, pomogli wygrzebać się z problemu mojego domu.

    8 dni temu
    Review from Google
  • Slawomir Dominik
    5/5

    Jestem bardzo zadowolony z usług Niebanalnej Brokerki . Zawsze merytorycznie przygotowani na moje pytania. Bardzo miła i profesjonalna obsługa mocno rekomendowani!

    8 dni temu
    Review from Google
  • Adrianna Wyrębiak
    5/5

    Profesjonalna i bardzo sprawna współpraca na każdym etapie zakupu nieruchomości. Pani Anna wykazała się dużym zaangażowaniem, dbałością o wszystkie formalności oraz świetną organizacją całego procesu. Dzięki jej wsparciu wszystko przebiegło płynnie i bez stresu. Zawsze dostępna, chętna do pomocy i gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Zdecydowanie polecam!

    28 dni temu
    Review from Google
  • Mariola Śmiech
    5/5

    Pani Aniu jest pani the best 🥰 polecam wszystkim szybkie i dokładne konkrety, a mieszkanie które nas urzekło stało się naszą bezpieczną przystanią ❤️ dziękujemy za całą pomoc nam udzielona ❤️

    około 2 miesiące temu
    Review from Google
5.0