Łukasz Koziarski

Agency Wrocławskie Nieruchomości | Wrocław

5/5 ()

About me

[email protected] jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją Wrocławskie Nieruchomości. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Recently sold properties

Active listings Łukasz Koziarski

  • Krzyki - Partynice  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 13,872 / m²

    ul. Skarbowców 14

    PLN 975,000

    High standard / Luxurious

    70.29 m²
    4 rooms
    1 floor
    2011
  • Jagodno  · Wrocław · Dolnośląskie

    PLN 13,613 / m²

    ul. Sygnałowa 92

    PLN 1,089,000

    High standard / Luxurious

    80 m²
    3 rooms
    1 floor
    2013
  • Karwiany  · Karwiany · Dolnośląskie

    PLN 10,938 / m²

    Modrzewiowa 44

    PLN 1,050,000

    High standard / Luxurious

    96 m²
    4 rooms
    2021

Reviews 1

  • Justyna Walasek
    5/5

    Z całego serca polecam to biuro nieruchomości! Dzięki ich profesjonalnemu podejściu, cały proces zakupu naszego pierwszego mieszkania przebiegł sprawnie, bez stresu i z pełnym wsparciem na każdym etapie. Szczególne wyrazy uznania należą się Panu Łukaszowi Koziarskiemu, który wykazał się ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością i rzetelnością. Pelen profesjonalizm od pierwszego kontaktu aż po podpisanie aktu notarialnego i przekazanie kluczy! Dziękuję za pomoc i miłą współpracę!

    10 miesięcy temu
    Review from Google

Other agents

Transactions
0
Last transaction
Transactions
6
Last transaction
9 miesięcy temu
Witold Biały - real estate agent

Witold Biały

5 / 5 (18)
Transactions
16
Last transaction
7 miesięcy temu
5.0