Robert Szteliga

Agency DANAX Nieruchomości | Kraków

5/5 ()

About me

Robert Szteliga jest agentem nieruchomości współpracującym z agencją DANAX Nieruchomości. Doświadczony specjalista na rynku nieruchomości, który z pasją pomaga klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Od lat działa w branży, zapewniając profesjonalne i kompleksowe wsparcie.

Recently sold properties

Active listings Robert Szteliga

  • Dzielnica XV Mistrzejowice  · Kraków · Małopolskie

    PLN 13,423 / m²

    Ready to move in

    55.8 m²
    4 rooms
    1 floor
    1974
  • Dzielnica I Stare Miasto  · Kraków · Małopolskie

    PLN 23,128 / m²

    Need improvements

    30.44 m²
    1 room
    4 floor
    2025
  • Dzielnica XIII Podgórze  · Kraków · Małopolskie

    PLN 13,110 / m²

    Myśliwska 50

    PLN 1,118,000

    For renovation

    85.28 m²
    4 rooms
    2 floor
    2023

Reviews 31

  • Julia S
    5/5

    Pan Robert to bardzo życzliwy i sympatyczny profesjonalista w każdym calu. Mieszkanie zostało sprzedane niezwykle szybko, Pan Robert służył pomocą na każdym etapie, wszystko zostało załatwione sprawnie i szybko, serdecznie polecam.

    4 miesiące temu
  • Urszula L.
    5/5

    Pełen profesjonalizm i skuteczność w sprzedaży nieruchomości oraz przemiła atmosfera podczas współpracy z Panem Robertem, kompetentny, życzliwy i bardzo zaangażowany. Świetne biuro nieruchomości, najwyższy standard obsługi klienta, szybka sprzedaż mieszkania w niecałe 3 tygodnie. Polecam z wielką przyjemnością.

    9 miesięcy temu
    Review from Google
  • Anna Filipow-Perz
    5/5

    Nieoceniona pomoc i wsparcie Pana Roberta na każdym etapie sprzedaży. W 100% polecamy z mężem!

    prawie 3 lata temu
    Review from Google
  • J P
    5/5

    Serdecznie polecam w szczególności usługi pana Roberta Szteligi. Wykazuje się sporym zaangażowaniem i samodzielnością - dobrze poznał nieruchomość oraz informacje na jej temat, dzięki czemu prezentuje potencjalnym najemcom lokale bez angażowania wynajmującego. Dopiero kiedy klient jest zdecydowany, przedstawia go wynajmującemu i procedujemy wspólnie umowę. To duża oszczędność czasu dla właściciela nieruchomości. Pan Robert towarzyszy klientom od prezentacji nieruchomości, aż po zawarcie umowy, tłumacząc im wszelkie zawiłości umowy najmu.

    prawie 3 lata temu
    Review from Google