Dobra Oferta Pro

Szafarnia 11/F8, Gdańsk

5/5

O agencji

Dobra Oferta Pro to agencja nieruchomości z siedzibą w Szafarnia 11/F8, 80-755, Gdańsk, pomorskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

52Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
3Opinie

Opinie

  • Bogusław Gozdowski
    5/5

    Pan Andrzej i jego Zespół sprawnie, szybko, profesjonalnie i empatycznie pośredniczył w sprzedaży mojej nieruchomości. Jego wiedza i profesjonalizm są nie do przecenienia. Polecam serdecznie Jego usługi.

  • Maria Kortas
    5/5

    Kilkakrotnie miałam przyjemność korzystać z usług pana Andrzeja, dotyczących sprzedaży i najmu nieruchomości. Za każdym razem jego działania charakteryzowały profesjonalizm, pełne zaangażowanie, bogate doświadczenie oraz wysoka kultura osobista. Serdecznie polecam współpracę z Panem Andrzejem.

  • Maria Kortas
    5/5

    Kilkakrotnie miałam przyjemność korzystać z usług pana Andrzeja, dotyczących sprzedaży oraz najmu mieszkania. Za każdym razem jego działania charakteryzowały profesjonalizm, pełne zaangażowanie, bogate doświadczenie oraz wysoka kultura osobista. Serdecznie polecam współpracę z panem Andrzejem .

Agenci Dobra Oferta Pro

Aktywne ogłoszenia Dobra Oferta Pro

  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    14 687 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    51 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2008 rok
  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    14 971 zł / m²

    Niepołomicka 34

    509 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    34 m²
    1 pokój
    1 piętro
    2018 rok
  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    12 107 zł / m²

    Do odświeżenia

    66 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1985 rok
  • Wrzeszcz Dolny  · Gdańsk · Pomorskie

    9982 zł / m²

    Do remontu

    55 m²
    2 pokoje
    parter
    1928 rok
  • Przeróbka  · Gdańsk · Pomorskie

    13 907 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    43 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1960 rok
  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    15 523 zł / m²

    Niepołomicka 39

    683 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    44 m²
    2 pokoje
    parter
    2025 rok
  • Ujeścisko-Łostowice  · Gdańsk · Pomorskie

    13 059 zł / m²

    Do odświeżenia

    34 m²
    1 pokój
    parter
    2006 rok
  • Chełm  · Gdańsk · Pomorskie

    13 221 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    54 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2002 rok
  • Śródmieście  · Gdańsk · Pomorskie

    20 700 zł / m²

    Mostek 2

    558 900 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    27 m²
    1 pokój
    parter
    2025 rok
  • Kokoszki  · Gdańsk · Pomorskie

    9988 zł / m²

    Różany Stok 3

    779 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    78 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    2000 rok

Opinie 3

  • Bogusław Gozdowski
    5/5

9 miesięcy temu
  • Maria Kortas
    5/5

9 miesięcy temu
  • Maria Kortas
    5/5

9 miesięcy temu

Dobra Oferta Pro

Szafarnia 11/F8

80-755, Gdańsk

5.0
3 opinie
Skontaktuj się z agencją

Inne agencje w okolicy