Opinie o SonarHome

Codziennie pomagamy naszym klientom łatwo i bezpiecznie wycenić i sprzedać mieszkanie. Poznaj ich opinie i Ty też wybierz najlepsze rozwiązanie na rynku nieruchomości.

1 000 000

wycenionych mieszkań w Polsce

4 lata

działamy na rynku nieruchomości

500

sprzedanych mieszkań

Historie klientów, którym pomogliśmy

Zaufało nam już ponad 500 osób. Poznaj historie kilku z nich!

 • Jak Waldemar skorzystał z Digital Broker i zadbał o pamięć po bliskich

  Gdy minęło pięć lat od śmierci matki, pan Waldemar postanowił sprzedać mieszkanie, które należało do jego rodziców od roku 1970. W ciągu tych kilkudziesięciu lat nieruchomość na warszawskim Mokotowie zrosła się z historią jego rodziny. Z tym mieszkaniem pan Waldemar kojarzy pierwsze, jeszcze licealne, przyjaźnie i to z niego wyprowadził się po 11 latach, by rozpocząć nowe życie ze swoją żoną. 

 • Jak SonarHome pomógł Emilii kupić mieszkanie dla rodziców i zadbać o ich bezpieczeństwo

  Rodzice Emilii prowadzą gospodarstwo w mazurskiej miejscowości. Na co dzień ciężko pracują przy obróbce drewna i doglądają swoich bliskich. To wymagająca praca, ale przynosi satysfakcję i poczucie dobrze wypełnionego obowiązku. Jednak Emilia chce dla swoich rodziców czegoś więcej – chce im zapewnić stabilną przystań blisko rodziny, by jesień swojego życia mogli spędzić w komforcie i bezpieczeństwie, także finansowym.

 • Jak SonarHome pomógł Michałowi sprzedać mieszkanie i oszczędzić czas

  Michał swoje pierwsze mieszkanie w Warszawie kupił w 2010 roku. Było idealne: jasne, przestronne i niesamowicie klimatyczne – jak to mieszkania w kamienicy. Dla młodego chłopaka, którym Michał wtedy był, wydawało się osiągnięciem na całe życie.

Poznaj opinie naszych klientów

Już 150 osób oceniło nasze usługi dobrze i bardzo dobrze. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

 • Marzena J.-B.

  Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.

 • Joanna M.

  Dzięki profesjonalnej wiedzy i umiejętności agenta Tomka Pietrasa sprzedałam mieszkanie dużo szybciej niż się spodziewałam. Pan Tomasz jest kontaktowy, bardzo pomógł przy załatwianiu dokumentów, do tego sympatyczny i uśmiechnięty. Bardzo doceniam jego pracę. Życzę każdemu takiego agenta. Dziękuję jeszcze raz Panie Tomaszu!

Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google.

Poleć nasze usługi znajomemu. Razem odbierajcie nagrody!

Poleć usługi SonarHome znajomemu, który planuje sprzedać mieszkanie i zyskajcie po 500 zł.

Dowiedz się więcej o programie

Napisali o nas

Przeczytaj cytaty o SonarHome, które pojawiły się prasie.

SonarHome to platforma technologiczna, która oferuje trzy rozwiązania pomagające konsumentom poruszać się na rynku nieruchomościowym: bezpłatne narzędzie do wyceny mieszkania, usługę cyfrowego brokera, a przede wszystkim iBuying. To szybka i bezpieczna metoda sprzedaży nieruchomości.
Forbes
czerwiec 2021
Forbes
Wierzymy, że zespół SonarHome jest na dobrej drodze, aby dokonać jakościowej i technologicznej rewolucji na rynku nieruchomości.
Rzeczpospolita
lipiec 2021