Opinie o SonarHome

Codziennie pomagamy naszym klientom łatwo i bezpiecznie wycenić mieszkanie, a następnie sprzedać je przy udziale naszych zaufanych partnerów. Poznaj opinie o naszej firmie i sprawdź, jak wiele ułatwia darmowa wycena mieszkania.

1 500 000

wycenionych mieszkań w Polsce

5 lat

działamy na rynku nieruchomości

1000

sprzedanych mieszkań

Poznaj opinie naszych klientów

  • Marzena J.-B.

    Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.

  • Joanna M.

    Dzięki profesjonalnej wiedzy i umiejętności agenta Tomka Pietrasa sprzedałam mieszkanie dużo szybciej niż się spodziewałam. Pan Tomasz jest kontaktowy, bardzo pomógł przy załatwianiu dokumentów, do tego sympatyczny i uśmiechnięty. Bardzo doceniam jego pracę. Życzę każdemu takiego agenta. Dziękuję jeszcze raz Panie Tomaszu!

Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google.

Napisali o nas

SonarHome to platforma technologiczna, która oferuje trzy rozwiązania pomagające konsumentom poruszać się na rynku nieruchomościowym: bezpłatne narzędzie do wyceny mieszkania, usługę cyfrowego brokera, a przede wszystkim iBuying. To szybka i bezpieczna metoda sprzedaży nieruchomości.
Forbes
czerwiec 2021
Forbes
Wierzymy, że zespół SonarHome jest na dobrej drodze, aby dokonać jakościowej i technologicznej rewolucji na rynku nieruchomości.
Rzeczpospolita
lipiec 2021