Opinie o SonarHome

Codziennie pomagamy naszym klientom łatwo i bezpiecznie wycenić i sprzedać mieszkanie. Poznaj ich opinie i Ty też wybierz najlepsze rozwiązanie na rynku nieruchomości.

1 000 000

wycen mieszkań w Polsce

4 lata

działania na rynku

450

zrealizowanych transakcji

Historie klientów, którym pomogliśmy

Zaufało nam już ponad 400 osób. Poznaj historie kilku z nich!

Poznaj opinie naszych klientów

Już 81 osób oceniło nasze usługi dobrze i bardzo dobrze. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

  • Marzena Jakubaszek-Bednarczyk

    Proces sprzedaży mieszkania był szybki, łącznie trwał 7 dni. Cały czas kontaktowała się się z nami Pani Karolina Trochimska i to Ona czuwała nad sprawnym przebiegiem transakcji. Jest kompetentna, profesjonalna i bardzo miła. Współpracę z SonarHome oceniam bardzo dobrze i POLECAM.

  • Joanna Mazuro

    Dzięki profesjonalnej wiedzy i umiejętności agenta Tomka Pietrasa sprzedałam mieszkanie dużo szybciej niż się spodziewałam. Pan Tomasz jest kontaktowy, bardzo pomógł przy załatwianiu dokumentów, do tego sympatyczny i uśmiechnięty. Bardzo doceniam jego pracę. Życzę każdemu takiego agenta. Dziękuję jeszcze raz Panie Tomaszu!

Opinie o firmie zostały dodane na naszym profilu Google.

Napisali o nas

Przeczytaj cytaty o SonarHome, które pojawiły się prasie.

SonarHome to platforma technologiczna, która oferuje trzy rozwiązania pomagające konsumentom poruszać się na rynku nieruchomościowym: bezpłatne narzędzie do wyceny mieszkania, usługę cyfrowego brokera, a przede wszystkim iBuying. To szybka i bezpieczna metoda sprzedaży nieruchomości.
Forbes
czerwiec 2021
Forbes
Wierzymy, że zespół SonarHome jest na dobrej drodze, aby dokonać jakościowej i technologicznej rewolucji na rynku nieruchomości.
Rzeczpospolita
lipiec 2021