Pomagamy wycenić mieszkanie – nowocześnie, błyskawicznie i rzetelnie

Od lat udowadniamy, że rzetelne oszacowanie wartości mieszkania znacznie przyspiesza i upraszcza transakcję. Wiemy, jak ważna jest dobra strategia sprzedaży oparta na danych, dlatego korzystamy z nowoczesnych algorytmów i pozyskujemy informacje z zaufanych źródeł – wszystko po to, by dostarczyć naszym klientom kompletny raport z wyceną.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ekspertów z doświadczeniem w realizacji dużych projektów biznesowych. Od 2017 roku zmieniamy polski rynek nieruchomości, wprowadzając nowe standardy i nowoczesne technologie. Dzięki eksperckiej wiedzy i zaawansowanym narzędziom jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć i uprościć transakcje – dowiedliśmy tego, prowadząc własną agencję nieruchomości i sprzedając blisko 300 mieszkań w 2022 roku. Naszą flagową usługą był w tamtym czasie iBuying, czyli pewna i bezpieczna sprzedaż bezpośrednio do SonarHome. Jako pierwsi wprowadziliśmy to rozwiązanie do Polski i okazało się ono odpowiedzią na potrzeby wielu klientów.

Oferujemy profesjonalną wycenę mieszkania w Polsce, na Węgrzech oraz w Rumunii i pracujemy nad wdrożeniem naszego autorskiego narzędzia również w innych krajach. Nasze raporty z wyceną pozwalają na opracowanie indywidualnej strategii sprzedaży mieszkania, a połączenie klienta z lokalnym agentem gwarantuje sprawnie przeprowadzoną transakcję.

Współpracujemy z zaufanymi partnerami

  • Mamy ponad 50 partnerów w Polsce i za granicą.
  • Jesteśmy pewni, że są to najskuteczniejsze agencje nieruchomości, dlatego je polecamy.
  • Monitorujemy dalszą współpracę klientów z doradcami ds. nieruchomości, by troszczyć się o ich satysfakcję i utrzymywać najwyższą jakość usług.

Stale się rozwijamy

Na ten moment jesteśmy obecni również na Węgrzech i w Rumunii, a już wkrótce będziemy wdrażać nasze autorskie rozwiązania w kolejnych krajach. Jednocześnie intensywnie poszukujemy do współpracy skutecznych agencji nieruchomości w Polsce.

Poznaj wizję właściciela SonarHome