Pomagamy bezpiecznie sprzedać i kupić mieszkanie - szybciej i bez ryzyka

O nieruchomościach wiemy wszystko, dlatego dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych algorytmów, żeby rzetelnie oszacować wartość mieszkania oraz znacznie przyspieszyć i uprościć transakcję. Transparentnie pokazujemy wszystkie koszty i pomagamy załatwić formalności.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ekspertów, która o nieruchomościach wie wszystko. Od 2017 roku zmieniamy polski rynek nieruchomości, wprowadzając nowe standardy i nowoczesne technologie. Wiemy, że kupno i sprzedaż mieszkań to jedne z najważniejszych życiowych decyzji, dlatego naszą misją jest przeprowadzenie klientów przez te procesy w sposób prosty, bezpieczny i rzetelny. Dzięki eksperckiej wiedzy i technologicznie zaawansowanym narzędziom jesteśmy w stanie znacznie przyspieszyć i uprościć transakcje. Przy każdej współpracy zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie, transparentne podejście oraz działanie zgodne ze wszystkimi formalnymi wymogami.

Jesteśmy również pionierami innowacyjnej usługi iBuyingu w Polsce, która umożliwia pewną i bezpieczną sprzedaż mieszkania za gotówkę już w kilka dni. Klientom zainteresowanym sprzedażą na wolnym rynku oferujemy usługę Digital Broker – eksperckie wsparcie z fokusem na maksymalizację zysków z nieruchomości.

Co robimy?

  • Pomagamy Ci podjąć najlepszą decyzję dotyczącą kupna i sprzedaży nieruchomości.
  • Stosujemy nowoczesny algorytm, aby rzetelnie i szybko wycenić Twoje mieszkanie.
  • Załatwiamy za Ciebie formalności, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji i wsparcie najlepszych ekspertów.

Dlaczego to robimy?

Chcemy, aby sprzedaż i kupno mieszkania stały się komfortowym i zdecydowanie mniej stresującym doświadczeniem dla naszych klientów. Przedstawiamy różne opcje, podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania, wprost informujemy o wadach i zaletach każdego z nich.

Poznaj wizję właściciela SonarHome