7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Stefana Okrzei 1 Tarnowskie Góry. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

19Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia 7 HOUSE MONIKA KORCZESKA, AGNIESZKA TOŚ-PRZYBYŁEK SPÓŁKA CYWILNA

  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    7124 zł / m²

    Zamkowa 1

    369 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    51.8 m²
    2 pokoje
    5 piętro
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    6311 zł / m²

    Do odświeżenia

    45.8 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    4917 zł / m²

    Do remontu

    60 m²
    3 pokoje
    1 piętro
  • Wilkowice  · Wilkowice · Śląskie

    3303 zł / m²

    Bronisława Czecha 11

    1 123 000 zł

    Do odświeżenia

    340 m²
    6 pokoi
    2024 rok
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    4917 zł / m²

    Stefana Okrzei 1

    295 000 zł

    Do remontu

    60 m²
    3 pokoje
    1 piętro
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    9483 zł / m²

    Starotarnowicka 32

    715 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    75.4 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2022 rok
  • Boruszowice  · Boruszowice · Śląskie

    9334 zł / m²

    Szkolna 9

    2 800 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    300 m²
    20101 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    9061 zł / m²

    Gen. Józefa Bema 8

    299 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    33 m²
    2 pokoje
    parter
    1975 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    9231 zł / m²

    Nakielska 54

    1 200 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    130 m²
    4 pokoje
    5 piętro
    2014 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    8840 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    112 m²
    4 pokoje
    2 piętro
    2008 rok

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy