Agencja Nieruchomości ROTEX Joanna i Andrzej Sroka rotex-debica.pl

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Agencja Nieruchomości ROTEX Joanna i Andrzej Sroka rotex-debica.pl to agencja nieruchomości z siedzibą w rynek Rynek 18 Dębica. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

11Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Agencja Nieruchomości ROTEX Joanna i Andrzej Sroka rotex-debica.pl

  • Pilzno  · Pilzno · Podkarpackie

    2279 zł / m²

    Lwowska 16

    319 000 zł

    Do remontu

    140 m²
    6 pokoi
    1983 rok
  • Dębica  · Dębica · Podkarpackie

    5323 zł / m²

    Do remontu

    58.62 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1985 rok
  • Dębica  · Dębica · Podkarpackie

    5431 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    72.18 m²
    3 pokoje
    4 piętro
  • Dębica  · Dębica · Podkarpackie

    5137 zł / m²

    Osiedle Matejki 19

    244 000 zł

    Do odświeżenia

    47.5 m²
    2 pokoje
    1 piętro
  • Dębica  · Dębica · Podkarpackie

    5099 zł / m²

    Szkotnia 18

    249 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48.84 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1987 rok
  • Straszęcin  · Straszęcin · Podkarpackie

    2614 zł / m²

    125

    390 000 zł

    Do remontu

    149.21 m²
    5 pokoi
    2017 rok
  • Lipiny  · Lipiny · Podkarpackie

    1650 zł / m²

    8

    264 000 zł

    Do remontu

    160 m²
    6 pokoi
    2005 rok
  • Ropczyce  · Ropczyce · Podkarpackie

    5576 zł / m²

    Kolejowa 140

    315 000 zł

    Do odświeżenia

    56.5 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Stasiówka  · Stasiówka · Podkarpackie

    12 622 zł / m²

    138

    1 199 000 zł

    Do odświeżenia

    95 m²
    4 pokoje
    2023 rok
  • Dębica  · Dębica · Podkarpackie

    3995 zł / m²

    Cisowa 47

    719 000 zł

    Do odświeżenia

    180 m²
    3 pokoje

Dodaj pierwszą opinię