Zostań partnerem SonarHome i zyskaj dostęp do najlepszych klientów sprzedających na lokalnym rynku

Szukamy partnerów z najwyższą skutecznością w sprzedaży nieruchomości i wzorowym standardem obsługi klienta.

Partnerów łączymy z osobami zainteresowanymi sprzedażą mieszkania oraz udostępniamy im nasze autorskie narzędzie do zaawansowanej analizy konkurencyjnych ofert.

Porozmawiaj z nami i dowiedz się, co zyskujesz, będąc naszym partnerem.

Umów się na rozmowę

Dlaczego my?

Łączymy klientów z najlepszymi branżowymi ekspertami już w 75 miastach – w Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Od 2018 roku przekazaliśmy skutecznym agentom ds. nieruchomości ponad 15 000 leadów, a obecnie co miesiąc dostarczamy partnerom ponad 3000 zweryfikowanych kontaktów do osób planujących sprzedać swoje mieszkanie. Z naszym wsparciem partnerzy zrealizowali już ponad 600 transakcji.

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy liderem, jeśli mowa o pozyskiwaniu leadów B2C. Każdemu z partnerów dostarczamy leady na wyłączność. Kontakty są przez nas weryfikowane, a 80% z nich to osoby na wczesnym etapie sprzedaży nieruchomości. Stale notujemy wzrosty w liczbie zgłoszonych do sprzedaży mieszkań, a nasze plany rozwoju obejmują kolejne miasta i kraje.

Umów się na rozmowę

Czego oczekują osoby zgłaszające chęć sprzedaży mieszkania?

 • konsultacji z lokalnym agentem nieruchomości – Twoja wiedza i doświadczenie na lokalnym rynku są kluczem do stworzenia skutecznej strategii sprzedaży
 • profesjonalnej interpretacji raportu cenowego i przedstawienia danych o rynku – do każdego kontaktu, przekazanego przez panel agencyjny, dołączamy raport i udostępniamy narzędzie do zaawansowanej analizy ofert konkurencyjnych i danych transakcyjnych
 • wsparcia w procesie negocjacji, załatwiania formalności i finalizacji transakcji
Umów się na rozmowę

Co oferujemy naszym partnerom?

Naszym partnerom przekazujemy kontakty do osób, które deklarują chęć sprzedaży mieszkania, czyli zgłaszają mieszkanie do sprzedaży w konkretnym mieście. Nasze kontakty zawierają komplet istotnych danych dotyczących nieruchomości na sprzedaż: adres, metraż, liczbę pokoi, numer budynku, rok budowy i liczbę pięter, standard wykończenia mieszkania, informacje o miejscu postojowym, komórce lokatorskiej, windzie oraz balkonie. Każdy lead ma poprawny numer telefonu - weryfikujemy go kodem wysyłanym smsem.

By wesprzeć naszych partnerów i ułatwić im codzienną pracę oferujemy profesjonalne narzędzia wspomagające obsługę klienta – w tym, w szczególności, narzędzie do zaawansowanej analizy danych ofertowych.

Umów się na rozmowę

Porozmawiaj z nami i dowiedz się, co zyskujesz, będąc naszym partnerem.

Najczęściej zadawane pytania

  Aby zostać partnerem SonarHome, należy umówić się na rozmowę z przedstawicielem naszej firmy. W tym celu prosimy o umówienie spotkania przez link.

  Szczególnie zachęcamy do skorzystania z drugiej opcji, ponieważ w ten sposób możesz błyskawicznie zarezerwować najlepszy termin na odbycie rozmowy.

  SonarHome oferuje partnerom tylko leady na wyłączność – każdy lead trafia wyłącznie do jednego partnera, który ma 24 godziny na skontaktowanie się z klientem. 

  Partner ma 24 godziny na kontakt z leadem. Po tym czasie lead zostanie przydzielony do innego partnera. 

  Każdy nowy lead jest widoczny w panelu agencyjnym. 

  Liczby leadów przekazywane poszczególnym partnerom uzależnione są od szeregu czynników, w szczególności od łącznej liczby leadów pozyskiwanych przez SonarHome w danym mieście, liczby partnerów działających na tym obszarze oraz efektywności pracy poszczególnych partnerów.

  Celem SonarHome jest zapewnienie klientowi jak najlepszej usługi przy udziale partnera. Współpracujemy z zaufanymi agencjami, dlatego mamy pewność, że każdy partner komunikuje się z poleconymi przez nas klientami w sposób proaktywny i skuteczny, a zaangażowanie SonarHome w większości przypadków jest zbędne. Jeżeli jednak nie dostajemy od partnera regularnych informacji o statusie transakcji u poleconych klientów, kontaktujemy się z klientami w celu upewnienia się, że obsługa przebiega pomyślnie. 

  Pozyskujemy kontakty do osób, które deklarują chęć sprzedaży mieszkania, czyli  zgłaszają mieszkanie do sprzedaży w konkretnym mieście. Nasze leady zawierają komplet istotnych danych dotyczących nieruchomości: adres, metraż, liczbę pokoi, numer budynku, rok budowy i liczbę pięter, standard wykończenia mieszkania, informacje o miejscu postojowym, komórce lokatorskiej, windzie oraz balkonie. Każdy lead ma poprawny numer telefonu – weryfikujemy go kodem wysyłanym smsem.