AK Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

AK Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Królowej Korony Polskiej 24 Szczecin. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

9Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia AK Nieruchomości

  • Prawobrzeże  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    12 959 zł / m²

    Dąbska 2

    720 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    55.56 m²
    3 pokoje
    parter
    1940 rok
  • Tanowo  · Tanowo · Zachodniopomorskie

    10 228 zł / m²

    Pocztowa 79

    2 700 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    264 m²
    5 pokoi
    2023 rok
  • Skarbimierzyce  · Skarbimierzyce · Zachodniopomorskie

    10 127 zł / m²

    Klubowa 1

    560 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    55.3 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2022 rok
  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    8317 zł / m²

    Do odświeżenia

    50.5 m²
    2 pokoje
    10 piętro
    1980 rok
  • Zachód  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    9968 zł / m²

    9 Maja 1

    309 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    31 m²
    1 pokój
    5 piętro
    1975 rok
  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    10 911 zł / m²

    Do odświeżenia

    31.62 m²
    1 pokój
    5 piętro
    2001 rok
  • Szczecin · Zachodniopomorskie

    10 911 zł / m²

    345 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    31.62 m²
    1 pokój
    5 piętro
    2001 rok
  • Śródmieście  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    13 996 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    62.52 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2022 rok
  • Północ  · Szczecin · Zachodniopomorskie

    14 000 zł / m²

    Pegaza 16

    875 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    62.5 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    2022 rok

AK Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy