Belvedere Estate Mateusz Bandel

Wilanowska 1/10, Konstancin-Jeziorna

5/5

O agencji

Belvedere Estate Mateusz Bandel to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Wilanowska 1 lok. 10, 05-520 Konstancin-Jeziorna . Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

13Aktywnych ogłoszeń
5Transakcji
3Opinie

Opinie

  • Dariusz
    5/5

    Polecam usługi firmy. Proces sprzedaży mieszkania przeprowadzony od początku do końca w sposób profesjonalny i rzeczowy. Pan Igor zawsze służył radą i pomagał w rozwiązywaniu problemów. Mocne 5 gwiazdek.

  • Ewa Jakubowska 11 (jedenaście)
    5/5

    Bardzo orofesjonalna , budząca zaufanie iferta i miły kontakt.

  • Agata Rosłaniec
    5/5

    Opinia wystawiona po spotkaniu z agentem

Agenci Belvedere Estate Mateusz Bandel

Aktywne ogłoszenia Belvedere Estate Mateusz Bandel

  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    13 600 zł / m²

    ulica Symfonii 5

    680 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    50 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1982 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 151 zł / m²

    ulica Trombity 31

    1 850 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    114.55 m²
    5 pokoi
    2022 rok
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    12 975 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    79 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1996 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    16 712 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    37.4 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1972 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    17 687 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    48.06 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2000 rok
  • Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    9596 zł / m²

    Sobieskiego 9

    2 399 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    250 m²
    5 pokoi
    2008 rok
  • Ursynów  · Warszawa · Mazowieckie

    13 384 zł / m²

    Do remontu

    66.5 m²
    3 pokoje
    10 piętro
    1980 rok
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    17 231 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    65 m²
    2 pokoje
    parter
    2009 rok
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    19 500 zł / m²

    ulica Potułkały 6

    3 900 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    200 m²
    5 pokoi
    2025 rok
  • Wilanów  · Warszawa · Mazowieckie

    20 625 zł / m²

    ulica Sarmacka 22

    1 650 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    80 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2010 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Praga-Południe  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica Łukowska 1

    1 015 000 zł15 332 zł / m²09.12.2025
    66.2 m²
    3 pokoje
    6 piętro
    2010 rok

    Żoliborz  · Warszawa · Mazowieckie

    ulica ks. Jerzego Popiełuszki 14

    600 000 zł21 429 zł / m²09.12.2025
    28 m²
    1 pokój
    parter
    1947 rok

    Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    Pelikanów 6

    625 000 zł7440 zł / m²15.04.2025
    84 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2003 rok

    Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    Staszica 40

    760 000 zł10 270 zł / m²04.02.2025
    74 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2016 rok

    Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    Aleja Wyścigowa 18

    790 000 zł15 490 zł / m²05.09.2024
    51 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1990 rok

Opinie 3

  • Dariusz
    5/5

8 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Ewa Jakubowska 11 (jedenaście)
    5/5

11 miesięcy temu
  • Agata Rosłaniec
    5/5

    Opinia wystawiona po spotkaniu z agentem

    ponad rok temu

Belvedere Estate Mateusz Bandel

ul. Wilanowska 1 lok. 10

05-520 Konstancin-Jeziorna

5.0
5 opinii
Skontaktuj się z agencją