Biuro Nieruchomości Expert

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Biuro Nieruchomości Expert to agencja nieruchomości z siedzibą w Jana III Sobieskiego 3a/1 Ostróda. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

28Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Biuro Nieruchomości Expert

  • Iława  · Iława · Warmińsko-mazurskie

    4847 zł / m²

    Do odświeżenia

    75.11 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1999 rok
  • Iława  · Iława · Warmińsko-mazurskie

    5497 zł / m²

    Do odświeżenia

    66.22 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1999 rok
  • Iława  · Iława · Warmińsko-mazurskie

    10 909 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    50.42 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Iława  · Iława · Warmińsko-mazurskie

    9557 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    57.55 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Ostróda  · Ostróda · Warmińsko-mazurskie

    6173 zł / m²

    Osiedle Młodych 5

    379 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    61.4 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Ostróda  · Ostróda · Warmińsko-mazurskie

    7405 zł / m²

    Graniczna 51

    1 090 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    147.2 m²
    1 pokój
  • Kamień Mały  · Kamień Mały · Warmińsko-mazurskie

    5267 zł / m²

    4

    890 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    169 m²
    6 pokoi
  • Iława  · Iława · Warmińsko-mazurskie

    10 077 zł / m²

    Świerkowa 74

    740 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    73.44 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2022 rok
  • Ostróda  · Ostróda · Warmińsko-mazurskie

    9604 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    40.61 m²
    2 pokoje
    parter
  • Iława  · Iława · Warmińsko-mazurskie

    10 889 zł / m²

    Świerkowa 74

    740 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    67.96 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2022 rok

Biuro Nieruchomości Expert

Dodaj pierwszą opinię