BSD TRADE Sp. z o.o. - dział DOMMAR Nieruchomości Sienkiewicz

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

BSD TRADE Sp. z o.o. - dział DOMMAR Nieruchomości Sienkiewicz to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Legionów 37c Tarnowskie Góry. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

20Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia BSD TRADE Sp. z o.o. - dział DOMMAR Nieruchomości Sienkiewicz

  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    6334 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    52.1 m²
    3 pokoje
    parter
    1980 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    6949 zł / m²

    Do odświeżenia

    86.2 m²
    3 pokoje
    1941 rok
  • Dobieszowice  · Dobieszowice · Śląskie

    10 584 zł / m²

    Kościuszki 66

    1 270 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    120 m²
    5 pokoi
    2020 rok
  • Gliwice  · Gliwice · Śląskie

    7154 zł / m²

    Rynek 1

    580 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    81.08 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Gliwice  · Gliwice · Śląskie

    5984 zł / m²

    Do odświeżenia

    81.06 m²
    4 pokoje
    1906 rok
  • Zbrosławice  · Zbrosławice · Śląskie

    4630 zł / m²

    Wolności 56

    2 500 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    540 m²
    10 pokoi
    2016 rok
  • Szałsza  · Szałsza · Śląskie

    7171 zł / m²

    Wiejska 11

    1 099 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    153.27 m²
    5 pokoi
    1962 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    5440 zł / m²

    Pyskowicka 36

    299 000 zł

    Do odświeżenia

    54.97 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    7966 zł / m²

    Jurija Gagarina 29

    505 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    63.4 m²
    3 pokoje
    5 piętro
    1994 rok
  • Świerklaniec  · Świerklaniec · Śląskie

    6072 zł / m²

    Krótka 4

    850 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    140 m²
    5 pokoi
    2006 rok

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy