DALAR NIERUCHOMOŚCI

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

DALAR NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Pijarska 46 Góra Kalwaria. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

17Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia DALAR NIERUCHOMOŚCI

  • Góra Kalwaria  · Góra Kalwaria · Mazowieckie

    10 754 zł / m²

    Partyzantów 10

    699 000 zł

    Do remontu

    65 m²
    2 pokoje
    1965 rok
  • Czersk  · Czersk · Mazowieckie

    5585 zł / m²

    Graniczna 8

    950 000 zł

    Do remontu

    170.1 m²
    6 pokoi
    2023 rok
  • Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    12 459 zł / m²

    Albatrosów 7

    598 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    48 m²
    2 pokoje
    parter
  • Nowe Grobice  · Nowe Grobice · Mazowieckie

    9723 zł / m²

    Grójecka 14

    1 750 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    180 m²
    5 pokoi
    2006 rok
  • Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    9136 zł / m²

    Raszyńska 14

    2 695 000 zł

    Do odświeżenia

    295 m²
    8 pokoi
    1997 rok
  • Piaseczno  · Piaseczno · Mazowieckie

    9138 zł / m²

    Poniatowskiego 12

    1 590 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    174 m²
    6 pokoi
  • Nowa Iwiczna  · Nowa Iwiczna · Mazowieckie

    8530 zł / m²

    Ignacego Krasickiego 71

    1 450 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    170 m²
    3 pokoje
    2000 rok
  • Czersk  · Czersk · Mazowieckie

    3942 zł / m²

    Tatary 3

    1 750 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    444 m²
    6 pokoi
    2017 rok
  • Warka  · Warka · Mazowieckie

    4732 zł / m²

    Długa 5

    899 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    190 m²
    7 pokoi
    2011 rok
  • Czersk  · Czersk · Mazowieckie

    13 685 zł / m²

    Warecka 58

    2 600 000 zł

    Do remontu

    190 m²
    5 pokoi
    2023 rok

DALAR NIERUCHOMOŚCI

Dodaj pierwszą opinię