Dobre Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Dobre Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Bielska 1 Osielsko. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

96Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Dobre Nieruchomości

  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    7674 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    52 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1900 rok
  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    7685 zł / m²

    Sandomierska 20

    584 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    76 m²
    5 pokoi
    2 piętro
    1970 rok
  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    8346 zł / m²

    Koszalińska 20

    459 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    55 m²
    3 pokoje
    8 piętro
  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    13 718 zł / m²

    Orla 13

    535 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    39 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2025 rok
  • Zielonka  · Zielonka · Kujawsko-pomorskie

    7260 zł / m²

    Długa 16

    980 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    135 m²
    4 pokoje
  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    9126 zł / m²

    Monte Cassino 5

    580 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    63.56 m²
    4 pokoje
    1 piętro
  • Bydgoszcz  · Bydgoszcz · Kujawsko-pomorskie

    8105 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    48 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    1988 rok
  • Wilcze  · Wilcze · Kujawsko-pomorskie

    7657 zł / m²

    Koszalińska 8

    980 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    128 m²
    4 pokoje
  • Łochowo  · Łochowo · Kujawsko-pomorskie

    6793 zł / m²

    Borówkowa 12

    1 080 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    159 m²
    5 pokoi
    2007 rok
  • Dąbrówka Nowa  · Dąbrówka Nowa · Kujawsko-pomorskie

    6721 zł / m²

    Magnacka 11

    1 250 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    186 m²
    6 pokoi
    2011 rok

Dobre Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię