Domnet Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Domnet Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Szkolna 15A Brwinów. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

44Aktywne ogłoszenia
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Domnet Nieruchomości

  • Grodzisk Mazowiecki  · Grodzisk Mazowiecki · Mazowieckie

    13 662 zł / m²

    T. Bairda 52

    485 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    35.5 m²
    2 pokoje
    7 piętro
  • Pruszków · Mazowieckie

    13 686 zł / m²

    739 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    54 m²
    3 pokoje
    parter
    1973 rok
  • Grodzisk Mazowiecki  · Grodzisk Mazowiecki · Mazowieckie

    13 230 zł / m²

    M. Kopernika 10

    635 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    48 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1982 rok
  • Grodzisk Mazowiecki  · Grodzisk Mazowiecki · Mazowieckie

    13 734 zł / m²

    H. Sienkiewicza 27

    618 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    45 m²
    1 pokój
    1 piętro
    2022 rok
  • Grodzisk Mazowiecki  · Grodzisk Mazowiecki · Mazowieckie

    13 033 zł / m²

    Jaśminowa 5

    795 000 zł

    Do odświeżenia

    61 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    2008 rok
  • Szeged  · Szeged · Csongrád-csanád

    847 827 zł / m²

    Szerb utca 136

    78 000 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    92 m²
    4 pokoje
    parter
    2001 rok
  • Grodzisk Mazowiecki  · Grodzisk Mazowiecki · Mazowieckie

    14 351 zł / m²

    G. Narutowicza 2

    764 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    53.24 m²
    2 pokoje
    parter
    2016 rok
  • Odrano-Wola  · Odrano-Wola · Mazowieckie

    5334 zł / m²

    Wschodnia 3

    1 600 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    300 m²
    7 pokoi
    2000 rok
  • Jaktorów  · Jaktorów · Mazowieckie

    7639 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    196.37 m²
    5 pokoi
    2021 rok
  • Pruszków  · Pruszków · Mazowieckie

    14 355 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    48 m²
    3 pokoje
    parter
    1968 rok

Domnet Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię