DOMO NIERUCHOMOŚCI

Obrońców Wybrzeża 11/1, Gdańsk

5/5

O agencji

DOMO NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą przy ul. Obrońców Wybrzeża 11/1, 80-398, Gdańsk, pomorskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

39Aktywnych ogłoszeń
80Transakcji
84Opinie

Opinie

  • Fabian Mikolajczyk
    5/5

    Pani Maja jest poprostu stworzona do tego co robi. Jestem Fabian mieszkam w Katowicach czyli ponad 500 km od Gdańska. Żona znalazła biuro Pani Maji i ustaliły szczegóły spotkania. Spotkanie w już nie w naszym mieszkaniu było bardzo konkretne i dopięte na ostatni guzik. Byłem w dużym szoku jak można sprzedać mieszkanie w ciągu 3 dni ale tak się stało. Biuro Pani Maji to 1000% gwarancji że nikt się nie zawiedzie, nawet mieszkając tyle kilometrów od mieszkania które chcemy sprzedać. Nie przedłużająć ocena 5 to mało dla tego biura moim zdaniem 11 na 10. Pani Maju dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam serdecznie za załatwienie sprawy.

  • Tadeusz Zabłocki
    5/5

    Polecam panią mają super profesjonalnie załatwiona sprzedaż napewno polecę znajomym

  • adam Wojnicki
    5/5

    Pełen profesjonalizm, wszystko odbyło się w założonym przeze mnie czasie, którego nie było zbyt dużo, szczerze polecam każdemu.

Agenci DOMO NIERUCHOMOŚCI

Aktywne ogłoszenia DOMO NIERUCHOMOŚCI

  • Przymorze Wielkie  · Gdańsk · Pomorskie

    14 396 zł / m²

    Olsztyńska 4

    619 000 zł

    Do odświeżenia

    43 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1972 rok
  • Wzgórze Św. Maksymiliana  · Gdynia · Pomorskie

    14 089 zł / m²

    Elizy Orzeszkowej 7

    479 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    34 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1942 rok
  • Gdańsk · Pomorskie

    14 875 zł / m²

    899 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    60.44 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2022 rok
  • Młyniska  · Gdańsk · Pomorskie

    22 948 zł / m²

    Narzędziowców 1

    749 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    32.64 m²
    1 pokój
    1 piętro
    2022 rok
  • Zaspa-Młyniec  · Gdańsk · Pomorskie

    15 452 zł / m²

    ulica pilotów 8

    479 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    31 m²
    1 pokój
    8 piętro
    1970 rok
  • Letnica  · Gdańsk · Pomorskie

    16 538 zł / m²

    Sucha 37

    829 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    50.13 m²
    2 pokoje
    9 piętro
    2019 rok
  • Karpacz  · Karpacz · Dolnośląskie

    14 467 zł / m²

    Nad Łomnicą 15

    445 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    30.76 m²
    2 pokoje
    parter
    2021 rok
  • Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia  · Gdańsk · Pomorskie

    16 190 zł / m²

    Pomorska 90

    599 000 zł

    Do remontu

    37 m²
    2 pokoje
    10 piętro
    1970 rok
  • Brzeźno  · Gdańsk · Pomorskie

    17 963 zł / m²

    Do odświeżenia

    27 m²
    2 pokoje
  • Śródmieście  · Gdańsk · Pomorskie

    13 189 zł / m²

    Chłodna 13

    699 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    53 m²
    3 pokoje
    7 piętro
    1979 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Siedlce  · Gdańsk · Pomorskie

    Szara 29

    480 000 zł11 707 zł / m²13.05.2026
    41 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1905 rok

    Aniołki  · Gdańsk · Pomorskie

    Romualda Traugutta 13

    462 000 zł12 158 zł / m²12.05.2026
    38 m²
    2 pokoje
    1 piętro
    1950 rok

    Przymorze Małe  · Gdańsk · Pomorskie

    Pucka 1B

    650 000 zł12 037 zł / m²07.05.2026
    54 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1980 rok

    Brzeźno  · Gdańsk · Pomorskie

    Dworska 24

    400 000 zł14 815 zł / m²05.05.2026
    27 m²
    1 pokój
    4 piętro
    1970 rok

    Przymorze Małe  · Gdańsk · Pomorskie

    Chłopska 35

    470 000 zł14 688 zł / m²05.05.2026
    32 m²
    1 pokój
    3 piętro
    1985 rok

    Przymorze Wielkie  · Gdańsk · Pomorskie

    Jagiellońska 10H

    475 000 zł10 326 zł / m²22.02.2026
    46 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1970 rok

Opinie 84

  • Fabian Mikolajczyk
    5/5