DOMOWSKAZ NIERUCHOMOŚCI

Aleja Wojciecha Korfantego 138a, Katowice

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

DOMOWSKAZ NIERUCHOMOŚCI to agencja nieruchomości z siedzibą przy Aleja Wojciecha Korfantego 138a 40-156 Katowice, śląskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać swoją nieruchomość.

34Aktywne ogłoszenia
33Transakcje
39Opinii

Opinie

  • Franciszek Januszkiewicz
    5/5

    Jestem Bardzo zadowolony z profesjonalnych ułóg okazanych przez Panią Annę Barańską. Dziękuje.

  • Agata S
    5/5

    Pani Ania to czarodziejka - spotkalysmy się w październiku, gdy oglądała mieszkanie dla swoich klientów. Od tamtej pory bezskutecznie próbowałam je sprzedać - samodzielnie i za pośrednictwem biur. Na początku kwietnia skontaktowałam się z Panią Anią w sprawie współpracy, następnego dnia podpisałyśmy umowę, a już 3 dni później mieszkanie było sprzedane. Super zaangażowanie, niesamowita energia, pełen profesjonalizm. Polecam najbardziej!

  • _panterka 83_
    5/5

    Współpraca z Anną Barańską przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Cały proces zakupu został przeprowadzony w szybkim tempie, z dużym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Pani Ania doskonale koordynowała wszystkie etapy transakcji, dzięki czemu wszystko przebiegło bez zbędnych opóźnień. Ogromnym atutem była również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego – zostałam przeprowadzona przez cały proces w sposób jasny i bezproblemowy, co znacznie zmniejszyło stres związany z formalnościami. Zdecydowanie polecam współpracę – pełen profesjonalizm, świetna komunikacja i skuteczność działania.

Agenci DOMOWSKAZ NIERUCHOMOŚCI

Aktywne ogłoszenia DOMOWSKAZ NIERUCHOMOŚCI

  • Będzin  · Będzin · Śląskie

    6520 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    54.76 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1985 rok
  • Szopienice-Burowiec  · Katowice · Śląskie

    5246 zł / m²

    Do odświeżenia

    35.27 m²
    1 pokój
    parter
    1960 rok
  • Osiedle Witosa  · Katowice · Śląskie

    6649 zł / m²

    Wincentego Witosa 3

    398 999 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    60.01 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1970 rok
  • Piotrowice-Ochojec  · Katowice · Śląskie

    9148 zł / m²

    Ziołowa 43

    249 999 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    27.33 m²
    1 pokój
    4 piętro
    2011 rok
  • Będzin  · Będzin · Śląskie

    5194 zł / m²

    Do odświeżenia

    35.62 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1973 rok
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    5996 zł / m²

    Do odświeżenia

    42.2 m²
    2 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Bogucice  · Katowice · Śląskie

    8176 zł / m²

    Wiązowa 7

    419 000 zł

    Do odświeżenia

    51.25 m²
    2 pokoje
    parter
    1974 rok
  • Siemianowice Śląskie  · Siemianowice Śląskie · Śląskie

    3862 zł / m²

    Śląska 3

    390 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    101.01 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1890 rok
  • Żarki-Letnisko  · Żarki-Letnisko · Śląskie

    2900 zł / m²

    Świerkowa 29

    580 000 zł

    Do odświeżenia

    200 m²
    pokoi
    1970 rok
  • Żarki-Letnisko  · Żarki-Letnisko · Śląskie

    6522 zł / m²

    Boczna 3

    3 000 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    460 m²
    pokoi
    2025 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Bytom  · Bytom · Śląskie

    ulica łużycka 6

    280 000 zł6512 zł / m²04.05.2026
    43 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    1991 rok

    Chorzów  · Chorzów · Śląskie

    ks. bpa Ignacego Krasickiego 3

    180 000 zł4865 zł / m²19.04.2026
    37 m²
    1 pokój
    3 piętro
    1954 rok

    Sosnowiec  · Sosnowiec · Śląskie

    Czeladzka 13

    116 000 zł3867 zł / m²13.04.2026
    30 m²
    1 pokój
    parter
    1924 rok

    Będzin  · Będzin · Śląskie

    dr. Adama Bilika 4

    205 000 zł5395 zł / m²11.03.2026
    38 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1970 rok

    Szopienice-Burowiec  · Katowice · Śląskie

    Osiedlowa 7

    218 000 zł6934 zł / m²08.03.2026
    31.44 m²
    1 pokój
    2 piętro
    1980 rok

    Wełnowiec-Józefowiec  · Katowice · Śląskie

    Jana Dekerta 4

    450 000 zł6923 zł / m²03.03.2026
    65 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1960 rok

Opinie 39

  • Franciszek Januszkiewicz
    5/5

20 dni temu
    Opinia z Google
  • Agata S
    5/5