Agency logo

"HanRad Nieruchomości" Hanna Radziwiłko

Smoka Wawelskiego 2, Poznań

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

"HanRad Nieruchomości" Hanna Radziwiłko to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Smoka Wawelskiego 2, 60-195, Poznań, wielkopolskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

22Aktywne ogłoszenia
27Transakcji
219Opinii

Opinie

  • Grażyna Woziwodzka
    5/5

    Polecam. Firma cały czas w kontakcie z klientem. Pan Radek cierpliwy i ciepły niwelujący wszelkie międzyludzkie turbulencje :-)

  • Arkadiuszsrdr5r5 Grześkowiak
    5/5

    Polecam - pełen profesjonalizm

  • Karol Jachura
    5/5

    Współpraca z Panem Radkiem to wzorcowy przykład profesjonalizmu w działaniu. Z racji odległości wybraliśmy obsługę sprzedaży nieruchomości bez naszej obecności, zdalnie. Pomoc na każdym etapie, począwszy od przygotowania oferty, sugestii podnoszących wartość po finalizację. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Jesteśmy usatysfakcjonowani w 1000%. Jeśli planujesz sprzedaż nieruchomości w Poznaniu i okolicy to jest to właściwy adres. Polecamy

Agenci "HanRad Nieruchomości" Hanna Radziwiłko

Aktywne ogłoszenia "HanRad Nieruchomości" Hanna Radziwiłko

  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    13 412 zł / m²

    Gąsiorowskich 4

    460 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    34.3 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2019 rok
  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    10 725 zł / m²

    Do remontu

    65.18 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1955 rok
  • Grunwald Południe  · Poznań · Wielkopolskie

    11 360 zł / m²

    Rynarzewska 19

    575 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    50.62 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1962 rok
  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    11 131 zł / m²

    Do remontu

    52.02 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1970 rok
  • Piątkowo  · Poznań · Wielkopolskie

    11 498 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    52.1 m²
    2 pokoje
    parter
    2000 rok
  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    11 618 zł / m²

    Gąsiorowskich 4

    645 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    55.52 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2019 rok
  • Stare Miasto  · Poznań · Wielkopolskie

    13 302 zł / m²

    Masztalarska 6

    975 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    73.3 m²
    3 pokoje
    2 piętro
  • Ławica  · Poznań · Wielkopolskie

    5800 zł / m²

    Odrzycka 12

    1 450 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    250 m²
    8 pokoi
    1980 rok
  • Dopiewiec  · Dopiewiec · Wielkopolskie

    9332 zł / m²

    Olchowa 9

    930 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    99.66 m²
    5 pokoi
    2020 rok
  • Kiekrz  · Kiekrz · Wielkopolskie

    8288 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    126.69 m²
    4 pokoje
    2011 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Wilda  · Poznań · Wielkopolskie

    Stefana Czarnieckiego 2

    510 000 zł14 167 zł / m²13.05.2026
    36 m²
    1 pokój
    5 piętro
    2018 rok

    Rataje  · Poznań · Wielkopolskie

    Armii Krajowej 105

    425 000 zł8854 zł / m²25.02.2026
    48 m²
    2 pokoje
    6 piętro
    1970 rok

    Jeżyce  · Poznań · Wielkopolskie

    Wincentego Kadłubka 8

    344 000 zł9829 zł / m²25.01.2026
    35 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1947 rok

    Wilda  · Poznań · Wielkopolskie

    Dolna Wilda 92

    675 000 zł10 524 zł / m²12.12.2025
    64.14 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1990 rok

    Zielony Dębiec  · Poznań · Wielkopolskie

    Platanowa 6

    390 000 zł7632 zł / m²04.12.2025
    51.1 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    1967 rok

    Naramowice  · Poznań · Wielkopolskie

    osiedle władysława łokietka 8

    570 000 zł9645 zł / m²02.12.2025
    59.1 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    1980 rok

Opinie 219

  • Grażyna Woziwodzka
    5/5

około miesiąc temu
    Opinia z Google
  • Arkadiuszsrdr5r5 Grześkowiak
    5/5

    Polecam - pełen profesjonalizm

    około miesiąc temu
    Opinia z Google
  • Karol Jachura
    5/5