HOME

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

HOME to agencja nieruchomości z siedzibą w Zielonogórska 31, lok. 1.1 Szczecin. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

336Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia HOME

  • Śródmieście  · Lublin · Lubelskie

    6603 zł / m²

    Hugo Kołłątaja 3

    449 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    68 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1900 rok
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    6941 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    63.4 m²
    3 pokoje
    9 piętro
    1986 rok
  • Ruda Śląska  · Ruda Śląska · Śląskie

    6677 zł / m²

    Podlas 7

    225 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    33.7 m²
    1 pokój
    parter
    1975 rok
  • Piotrowice-Ochojec  · Katowice · Śląskie

    11 714 zł / m²

    Bażantów 20

    590 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    50.37 m²
    2 pokoje
    parter
    2018 rok
  • Leśnica  · Wrocław · Dolnośląskie

    9973 zł / m²

    ul. Wolska 5

    1 145 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    114.82 m²
    5 pokoi
    2 piętro
    1935 rok
  • Zielona Góra  · Zielona Góra · Lubuskie

    11 132 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    55.7 m²
    3 pokoje
    3 piętro
    2022 rok
  • Czechów Południowy  · Lublin · Lubelskie

    16 807 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    36.83 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    2023 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    12 867 zł / m²

    Do remontu

    62.1 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    1990 rok
  • Mieszka I  · Rzeszów · Podkarpackie

    22 160 zł / m²

    Podwisłocze 27

    1 950 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    88 m²
    3 pokoje
    11 piętro
    2020 rok
  • Mokotów  · Warszawa · Mazowieckie

    19 737 zł / m²

    ulica Bukietowa 15

    750 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    38 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1964 rok

HOME

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy