Agency logo

KD Nieruchomości

Garbary 95A/5, Poznań

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

KD Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w Garbary 95a/5, 61-757, Poznań, wielkopolskie. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

12Aktywnych ogłoszeń
27Transakcji
30Opinii

Opinie

  • Ali Kaya
    5/5

    Kinga Hanım çok nazik ve profesyonel. Yabancı insanlara burada hiç nazik davranmıyorlar ve ev dahi vermek istemiyorlar. Ancak Kinga hanımın yaklaşımı ve profesyonelliği sayesinde evi hemen 2 gün içinde kiraladım. Kesinlikle tavsiye ederim!

  • Kasia Kajda
    5/5

    Świetne biuro nieruchomości – pełen profesjonalizm połączony z ciepłą i życzliwą atmosferą. Zespół naprawdę angażuje się w swoją pracę, a współpraca z nimi to czysta przyjemność. Polecam każdemu, kto szuka uczciwych i serdecznych ludzi w branży

  • Anna Zalewska
    5/5

    Bardzo polecam! Współpraca z Panią Kasią to sama przyjemność. Dzięki jej zaangażowaniu sprzedaż mieszkania przebiegła błyskawicznie. Wszystkie formalności zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, a kontakt był zawsze szybki i konkretny. Z pełnym przekonaniem polecam.

Agenci KD Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia KD Nieruchomości

  • Stare Winogrady  · Poznań · Wielkopolskie

    13 666 zł / m²

    Wilczak 18

    850 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    62.2 m²
    3 pokoje
    3 piętro
  • Stare Miasto  · Poznań · Wielkopolskie

    12 871 zł / m²

    Rybaki 30

    399 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    31 m²
    1 pokój
    3 piętro
  • Stare Miasto  · Poznań · Wielkopolskie

    15 000 zł / m²

    Rybaki 30

    375 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    25 m²
    1 pokój
    3 piętro
  • Wilda  · Poznań · Wielkopolskie

    13 063 zł / m²

    Jana Umińskiego 5

    520 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    39.81 m²
    2 pokoje
    parter
    1910 rok
  • Grunwald Południe  · Poznań · Wielkopolskie

    11 843 zł / m²

    Raszyńska 38

    495 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    41.8 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1970 rok
  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    11 072 zł / m²

    Śniadeckich 23

    1 395 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    126 m²
    5 pokoi
    1 piętro
  • Świerczewo  · Poznań · Wielkopolskie

    10 746 zł / m²

    Czeremchowa 31

    719 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    66.91 m²
    3 pokoje
    1 piętro
    2016 rok
  • Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    14 394 zł / m²

    Kolejowa 9

    459 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    31.89 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Naramowice  · Poznań · Wielkopolskie

    12 065 zł / m²

    Karpia 27

    720 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    59.68 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    2020 rok
  • Wilda  · Poznań · Wielkopolskie

    10 600 zł / m²

    Jana Umińskiego 5

    371 000 zł

    Do remontu

    35 m²
    2 pokoje
    parter

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Nowe Winogrady Wschód  · Poznań · Wielkopolskie

    Czarna Rola 20A

    2 100 000 zł9515 zł / m²12.05.2026
    220.7 m²
    9 pokoi
    1 piętro
    2000 rok

    Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    Józefa Łukaszewicza 10

    1 350 000 zł12 808 zł / m²12.05.2026
    105.4 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1900 rok

    Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    Antoniego Małeckiego 22

    510 000 zł9942 zł / m²17.04.2026
    51.3 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    1900 rok

    Nowe Winogrady Południe  · Poznań · Wielkopolskie

    Przyjaźni 22

    420 000 zł7925 zł / m²19.03.2026
    53 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1990 rok

    Rataje  · Poznań · Wielkopolskie

    Armii Krajowej 110

    648 000 zł10 173 zł / m²06.03.2026
    63.7 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    1983 rok

    Św. Łazarz  · Poznań · Wielkopolskie

    Głogowska 115

    575 000 zł10 831 zł / m²12.02.2026
    53.09 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1964 rok

Opinie 30

  • Ali Kaya
    5/5

7 miesięcy temu
    Opinia z Google
  • Kasia Kajda
    5/5