KNC Nieruchomości Bełchatów

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

KNC Nieruchomości Bełchatów to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Wojska Polskiego 27 B Bełchatów. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

30Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia KNC Nieruchomości Bełchatów

  • Kiełczygłów  · Kiełczygłów · Łódzkie

    2890 zł / m²

    Zielona 1

    549 000 zł

    Do odświeżenia

    190 m²
    7 pokoi
    1949 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    4532 zł / m²

    1 Maja 4

    290 000 zł

    Do remontu

    64 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1980 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    7012 zł / m²

    1 Maja 4

    359 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    51.2 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1970 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    5628 zł / m²

    1 Maja 4

    350 000 zł

    Do odświeżenia

    62.2 m²
    3 pokoje
    4 piętro
    1970 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    5739 zł / m²

    1 Maja 4

    299 000 zł

    Do odświeżenia

    52.1 m²
    3 pokoje
    2 piętro
    1970 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    5159 zł / m²

    1 Maja 4

    325 000 zł

    Do odświeżenia

    63 m²
    4 pokoje
    4 piętro
    80 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    4905 zł / m²

    1 Maja 4

    309 000 zł

    Do odświeżenia

    63 m²
    2 pokoje
    3 piętro
    80 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    2273 zł / m²

    1 Maja 4

    225 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    99 m²
    3 pokoje
    1984 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    2875 zł / m²

    1 Maja 4

    299 000 zł

    Do remontu

    104 m²
    3 pokoje
    1980 rok
  • Bełchatów  · Bełchatów · Łódzkie

    2072 zł / m²

    1 Maja 4

    290 000 zł

    Do remontu

    140 m²
    5 pokoi
    1981 rok

KNC Nieruchomości Bełchatów

Dodaj pierwszą opinię