Agency logo

Kwadraciak Biuro Nieruchomości

Podhalańska 4, 35-620, Rzeszów

Skontaktuj się z agencją
5/5

O agencji

Wybierając Kwadraciak Biuro Nieruchomości w Rzeszowie, zyskujesz wszystko to, co oferują dobre lokalne agencje – profesjonalną obsługę, skuteczny marketing, prezentacje nieruchomości i wsparcie podczas całej transakcji. Naszą przewagą jest jednak bezpośredni dostęp do szerokiej bazy klientów z Krosna, Jasła i Sanoka, gdzie od lat działamy i budujemy swoją pozycję. Co ważne, to właśnie klienci poszukujący mieszkań w Rzeszowie wymusili na nas otwarcie oddziału w tym mieście. Coraz więcej osób z Jasła, Sanoka i Krosna pracuje w Rzeszowie, studiuje tutaj albo planuje związać z nim swoją przyszłość. Rozbudowa infrastruktury drogowej, w tym trasy S19, będzie dodatkowo ułatwiać dojazd i zwiększać liczbę osób, które będą traktować Rzeszów jako naturalne miejsce do życia, pracy i inwestowania. Dzięki temu nieruchomość powierzona naszej agencji trafia nie tylko do klientów z samego Rzeszowa, ale również do osób z całego południowego Podkarpacia, które realnie szukają tutaj mieszkań, domów i nieruchomości inwestycyjnych. Robimy wszystko to, co inne dobre agencje w Rzeszowie, ale dodatkowo dajemy dostęp do rynku i klientów, do których docieramy dzięki naszej silnej obecności w Krośnie, Jaśle i Sanoku.

2Aktywne ogłoszenia
1Transakcja
1Opinia

Opinie

  • Beata WK
    5/5

    Z pełną odpowiedzialnością polecam biuro Kwadraciak. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko, bezproblemowo i bardzo sprawnie. Szczególne podziękowania za profesjonalizm, bardzo przyjazną atmosferę oraz pomoc kieruję do Pana Tomasza Klonowskiego oraz Pana Macieja Suwały.

Agenci Kwadraciak Biuro Nieruchomości

Aktywne ogłoszenia Kwadraciak Biuro Nieruchomości

  • Słocina  · Rzeszów · Podkarpackie

    13 191 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    71.19 m²
    4 pokoje
    1 piętro
    2019 rok
  • Dąbrowskiego  · Rzeszów · Podkarpackie

    10 692 zł / m²

    Solidarności 7

    665 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    62.2 m²
    3 pokoje
    parter
    2018 rok

Ostatnio sprzedane nieruchomości 

    Krosno  · Krosno · Podkarpackie

    Wojska Polskiego 67

    320 000 zł7442 zł / m²15.05.2024
    43 m²
    2 pokoje
    2 piętro
    1980 rok

Opinie 1

  • Beata WK
    5/5

    Z pełną odpowiedzialnością polecam biuro Kwadraciak. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko, bezproblemowo i bardzo sprawnie. Szczególne podziękowania za profesjonalizm, bardzo przyjazną atmosferę oraz pomoc kieruję do Pana Tomasza Klonowskiego oraz Pana Macieja Suwały.

    10 dni temu
    Opinia z Google

Kwadraciak Biuro Nieruchomości

Podhalańska 4

35-620 Rzeszów

5.0
1 opinia
Skontaktuj się z agencją