Martina

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Martina to agencja nieruchomości z siedzibą w Rynek 2/1 Tarnowskie Góry. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

16Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Martina

  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    6901 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    34.2 m²
    2 pokoje
    7 piętro
    1980 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    9299 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    94.64 m²
    3 pokoje
    parter
    2018 rok
  • Zabrze  · Zabrze · Śląskie

    4250 zł / m²

    Wysoki standard/luksusowe

    58.6 m²
    3 pokoje
    parter
  • Tarnowskie Góry · Śląskie

    9299 zł / m²

    880 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    94.64 m²
    3 pokoje
    parter
    2018 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    6203 zł / m²

    Długa 23

    1 490 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    240.21 m²
    6 pokoi
    2020 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    4933 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    43.59 m²
    2 pokoje
    2 piętro
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    7225 zł / m²

    Kolejowa 89

    899 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    124.43 m²
    6 pokoi
    2021 rok
  • Bytom  · Bytom · Śląskie

    5943 zł / m²

    Gotowe do wprowadzenia

    63.1 m²
    3 pokoje
    parter
    1980 rok
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    4500 zł / m²

    Żwirki i Wigury 2

    173 250 zł

    Do remontu

    38.5 m²
    1 pokój
    1 piętro
  • Tarnowskie Góry  · Tarnowskie Góry · Śląskie

    4101 zł / m²

    Żwirki i Wigury 2

    244 000 zł

    Do odświeżenia

    59.5 m²
    2 pokoje
    1 piętro

Martina

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy