Max-Home Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

O agencji

Max-Home Nieruchomości to agencja nieruchomości z siedzibą w ul. Henryka Sienkiewicza 1 Tarnowskie Góry. Nasza agencja współpracuje z doświadczonymi agentami, ekspertami w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają klientom w realizacji ich marzeń o idealnej nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, oferujemy kompleksowe wsparcie dla chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość

6Aktywnych ogłoszeń
0Transakcji
Dodaj pierwszą opinię

Aktywne ogłoszenia Max-Home Nieruchomości

  • Gliwice  · Gliwice · Śląskie

    7052 zł / m²

    Lipowa 61

    349 000 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    49.49 m²
    2 pokoje
    3 piętro
  • Osiedle Tysiąclecia  · Katowice · Śląskie

    10 358 zł / m²

    Piastów 17

    290 000 zł

    Do odświeżenia

    28 m²
    1 pokój
    1 piętro
  • Poręba  · Poręba · Śląskie

    8427 zł / m²

    Wyzwolenia 82

    1 500 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    178 m²
    7 pokoi
  • Osiedle Tysiąclecia  · Katowice · Śląskie

    10 588 zł / m²

    Ułańska 8

    549 500 zł

    Wysoki standard/luksusowe

    51.9 m²
    2 pokoje
  • Ossy  · Ossy · Śląskie

    6189 zł / m²

    Mickiewicza 17

    1 690 000 zł

    Gotowe do wprowadzenia

    273.1 m²
    5 pokoi
    2010 rok
  • Wodzisław Śląski  · Wodzisław Śląski · Śląskie

    2836 zł / m²

    Sądowa 3

    799 500 zł

    Do odświeżenia

    282 m²
    pokoi

Max-Home Nieruchomości

Dodaj pierwszą opinię

Inne agencje w okolicy